Rekreativna MTB liga Dalmacije
Rekreativna MTB liga Dalmacije

10. kolo, XCM "Black Mountain" Pakoštane

RASPIS UTRKE

Prijavljeni vozaci (156)

Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Mjesto Startni broj Ime i Prezime Klub Vrijeme Status Bodovi
ZENE
1. 606 Karmen Škiljić BBK Pakoštane 01:29:33.255 Zavrsio 250
2. 604 Nikolina Samirić BK Aks 01:31:54.927 Zavrsio 200
3. 601 Tina Papić BK Kairos 01:35:12.907 Zavrsio 160
4. 636 Marina Kazija BBK Pakoštane 01:36:44.730 Zavrsio 150
5. 610 Jelena Barešić BBK Pakoštane 01:41:18.914 Zavrsio 140
6. 629 Tanja Čondrić BK Konavle 01:48:25.821 Zavrsio 130
7. 608 Sandra Pintarić BK Adrion Oros 02:28:04.000 Zavrsio 120
8. 637 Ivana Šimunović BK Adrion Oros 02:41:36.000 Zavrsio 110
600 Silvija Orlović BK Aks - - DNF
U16
1. 51 Siniša Lukić BK Kozara 01:16:59.709 Zavrsio 250
2. 6 Matija Orlović BK Aks 01:27:39.740 Zavrsio 200
3. 23 Petar Bašić BK Kamešnica 01:29:32.282 Zavrsio 160
4. 17 Luciano Brala BK Faust Vrančić 01:30:58.029 Zavrsio 150
5. 11 Vijeko Fantina BBK Orlov krug 01:33:32.257 Zavrsio 140
6. 46 Luka Bašić BK Kamešnica 01:45:09.176 Zavrsio 130
7. 36 Boris Laco BK Kamešnica 01:49:03.246 Zavrsio 120
8. 16 Stipe Latin BBK Orlov krug 01:53:29.775 Zavrsio 110
9. 62 Jure Prelas BK Kamešnica 02:08:10.503 Zavrsio 100
10. 35 Petar Bečko BK Kamešnica 02:14:41.335 Zavrsio 90
34 Ante Klarić BBK Orlov krug - - DNS
45 Filip Markovina BK NoSTress* - - DNF
61 Mile Đermanović BK Kozara - - DNF
1 Vice Baranović-Ivina BK Fortica - - DNF
12 Nikola Nevistić BK Kairos - - Prijavljen
49 Marino Grbac BK NoSTress* - - Prijavljen
16-20
1. 109 Kristijan Budimir BK Fortica 01:05:47.654 Zavrsio 250
2. 103 Filip Barać BK Kairos 01:05:52.944 Zavrsio 200
3. 115 Ivan Deronja BK Livno 01:12:45.069 Zavrsio 160
4. 107 Ivan Lalić BK Faust Vrančić 01:12:57.736 Zavrsio 150
5. 128 Ivan Ivanušić BK Kamešnica 01:22:46.470 Zavrsio 140
6. 112 Ivica Bašić BK Kamešnica 01:23:39.559 Zavrsio 130
7. 139 Mario Radnić BK Kamešnica 01:23:57.989 Zavrsio 120
8. 105 Antonio Temmel BBK Pakoštane 01:25:22.602 Zavrsio 110
9. 118 Matija Pavlović BBK Pakoštane 01:29:02.194 Zavrsio 100
10. 141 David Mijić BK Kozara 01:29:18.401 Zavrsio 90
11. 135 Adrijan Turnšek BK Kozara 01:31:23.842 Zavrsio 80
12. 134 Amor Mašić BK Kozara 01:31:24.311 Zavrsio 75
13. 130 Stipe Bodač BK Kamešnica 01:34:56.265 Zavrsio 70
14. 104 David Bara BK Faust Vrančić 01:36:47.959 Zavrsio 65
15. 108 Alen Liković BK Metković 01:40:55.025 Zavrsio 60
16. 140 Adis Selimović BK Cazin 01:41:34.480 Zavrsio 55
102 Frane Iljadica BK Fortica - - Prijavljen
137 Nemanja Maksimović BK Summit - - Prijavljen
138 Goran Đermanović Individual - - Prijavljen
117 Ljuban Gudelj BK Livno - - Prijavljen
20-30
1. 234 Carlo Petković BBK Orlov krug 01:05:33.114 Zavrsio 250
2. 232 Haris Puškar BK Cazin 01:08:00.966 Zavrsio 200
3. 209 Stipe Palinić BK NoSTress* 01:10:27.622 Zavrsio 160
4. 201 Ante Perica BK Aks 01:13:08.285 Zavrsio 150
5. 207 Davor Krezić BK NoSTress* 01:13:59.665 Zavrsio 140
6. 250 Filip Bolanča BK Primošten 01:14:32.756 Zavrsio 130
7. 214 Frane Drpić BK Timun 01:22:08.506 Zavrsio 120
8. 204 Antonio Vidović BK Primošten 01:23:42.459 Zavrsio 110
9. 218 Vice Vulin BBK Pakoštane 01:24:14.642 Zavrsio 100
10. 268 Petar Bašić BK Kamešnica 01:25:44.171 Zavrsio 90
11. 258 Petar Bašić Šiško BK Kamešnica 01:25:44.604 Zavrsio 80
12. 243 Krste Kursar Individual 01:27:34.974 Zavrsio 75
13. 224 Ante Soža BK Primošten 01:29:57.539 Zavrsio 70
14. 264 Teo Peko Individual 01:31:42.457 Zavrsio 65
15. 203 Roko Pavlinušić BK Kamešnica 01:45:09.813 Zavrsio 60
16. 229 Ivan Radaković BK Faust Vrančić 01:58:00.013 Zavrsio 55
200 Ivan Brčić BK Aks - - DNF
208 Marko Pehar BK Adrion Oros - - DNF
212 Josip Toljan BBK Orlov krug - - DNF
265 Jurica Ljubičić Individual - - Prijavljen
266 Ivan Mijatovic Individual - - Prijavljen
267 Tomislav Spajić Individual - - Prijavljen
30-40
1. 382 Marin Pejdo BBK Orlov krug 01:04:05.299 Zavrsio 250
2. 395 Tonko Juras BBK Orlov krug 01:04:07.687 Zavrsio 200
3. 3329 Tomislav Barešić BBK Orlov krug 01:06:37.904 Zavrsio 160
4. 361 Irvin Hušić BK Cazin 01:08:01.655 Zavrsio 150
5. 336 Dženis Čanjevac BBK Orlov krug 01:09:45.782 Zavrsio 140
6. 331 Marin Zorica BBK Pakoštane 01:09:58.951 Zavrsio 130
7. 350 Goran Bošković BK Konavle 01:10:43.767 Zavrsio 120
8. 349 Dalibor Talajić BK Metković 01:11:01.061 Zavrsio 110
9. 359 Ante Šarlija BBK Orlov krug 01:12:12.525 Zavrsio 100
10. 309 Nikola Svilan BK Kairos 01:12:18.035 Zavrsio 90
11. 312 Nikola Knežević BBK Orlov krug 01:13:21.494 Zavrsio 80
12. 3341 Martin Prelas BK Kamešnica 01:13:58.542 Zavrsio 75
13. 327 Jurica Rakić BBK Orlov krug 01:14:09.187 Zavrsio 70
14. 363 Roko Roca BBK Orlov krug 01:17:12.615 Zavrsio 65
15. 3306 Goran Erceg BK Livno 01:19:26.424 Zavrsio 60
16. 302 Ante Bogdan BK Primošten 01:20:09.019 Zavrsio 55
17. 319 Melvin Barešić BBK Pakoštane 01:24:14.039 Zavrsio 50
18. 334 Joško Jurin BK Primošten 01:24:22.805 Zavrsio 45
19. 372 Tomislav Bilać BK Aks 01:26:30.413 Zavrsio 40
20. 369 Josip Đula BK Kamešnica 01:28:16.993 Zavrsio 35
21. 320 Marin Fantina BBK Krkani* 01:28:35.473 Zavrsio 30
22. 357 Damir Aljinović BBK Pakoštane 01:30:20.361 Zavrsio 25
23. 323 Žarko Perković BK RideOverVis* 01:31:15.605 Zavrsio 20
24. 305 Dario Orlović BK Aks 01:31:55.196 Zavrsio 15
25. 3349 Petar Bašić-Bosi BK Kamešnica 01:35:00.747 Zavrsio 10
26. 317 Jurica Drlje BK Adrion Oros 01:35:50.269 Zavrsio
27. 3314 Hrvoje Marinčić Individual 01:40:56.815 Zavrsio
28. 316 Davor Morožin BBK Pakoštane 01:44:11.019 Zavrsio
29. 391 Marko Birkić Individual 01:48:26.346 Zavrsio
30. 3333 Adnan Abdagić Individual 01:52:46.453 Zavrsio
3328 Nikola Bašić BK Kamešnica - - DNF
332 Jure Škiljić BBK Pakoštane - - Prijavljen
308 Tomislav Staničić Dinarske staze - - Prijavljen
3346 Tomislav Katalenić KK Jastrebarsko - WD40 BIKE - - Prijavljen
304 Blaž Nižić BK Primošten - - Prijavljen
351 Andreas Dominiković BK Metković - - Prijavljen
322 Ivan Plenča BK Faust Vrančić - - Prijavljen
3347 Ivan Dujmović Individual - - Prijavljen
3332 Ante Raić BK Metković - - Prijavljen
3348 Wojciech Zych Individual - - Prijavljen
301 Ivica Babačić BK Primošten - - Prijavljen
337 Krešimir Laštro Individual - - Prijavljen
3350 Ivan Magaš Individual - - Prijavljen
3307 Tomislav Petković Individual - - Prijavljen
40-50
1. 472 Ivica Mesarić BBK Orlov krug 01:03:20.387 Zavrsio 250
2. 491 Rajko Novak Calcit Bike Team 01:09:05.716 Zavrsio 200
3. 434 Antonio Barišić BBK Orlov krug 01:10:10.121 Zavrsio 160
4. 423 Dario Čondrić BK Konavle 01:10:44.267 Zavrsio 150
5. 401 Damir Senečić BK Faust Vrančić 01:13:40.960 Zavrsio 140
6. 422 Vjeko Juričin BBK Pakoštane 01:13:57.494 Zavrsio 130
7. 443 Romeo Fantina Individual 01:16:41.934 Zavrsio 120
8. 418 Johnnie Kazija BBK Pakoštane 01:17:04.723 Zavrsio 110
9. 409 Joško Fržop BBK Orlov krug 01:17:25.904 Zavrsio 100
10. 447 Ivan Bašić BK Kamešnica 01:17:53.993 Zavrsio 90
11. 433 Grgo Franin Pečarica BBK Orlov krug 01:23:58.566 Zavrsio 80
12. 414 Tomislav Zrilić BBK Pakoštane 01:26:11.614 Zavrsio 75
13. 427 Miro Jaman BK Zadar 01:26:32.128 Zavrsio 70
14. 441 Mate Rajčić Individual 01:26:43.466 Zavrsio 65
15. 413 Sandi Bajramagić BK NoSTress* 01:26:58.196 Zavrsio 60
16. 451 Gordan Periša BK Fortica 01:30:14.987 Zavrsio 55
17. 489 Viktor Giljević BK Metković 01:32:42.276 Zavrsio 50
18. 445 Ivica Ivanović BBK Pakoštane 01:32:44.141 Zavrsio 45
19. 412 Ante Babić BK NoSTress* 01:34:36.720 Zavrsio 40
20. 402 Krešimir Bilić BK Fortica 01:36:02.657 Zavrsio 35
21. 486 Marko Barać BK Kairos 01:38:02.233 Zavrsio 30
22. 421 Pavle Novak BK Fortica 01:43:07.289 Zavrsio 25
23. 432 Kristijan Friganović BK Adrion Oros 01:46:25.691 Zavrsio 20
24. 496 Petar Petre Bašić BK Kamešnica 01:47:29.619 Zavrsio 15
25. 420 Igor Stojanov BBK Pakoštane 01:48:51.331 Zavrsio 10
26. 429 Marko Juričev Barbin Individual 01:55:39.993 Zavrsio
27. 403 Stipe Baranović-Ivina BK Fortica 01:57:05.381 Zavrsio
28. 476 Damir Drasković Individual 02:05:44.020 Zavrsio
29. 473 Mićo Klarić Individual 02:08:48.036 Zavrsio
30. 492 Matko Medak BK Metković 02:11:12.632 Zavrsio
444 Denis Čala BK Faust Vrančić - - Prijavljen
419 Dragan Nevistić BK Kairos - - Prijavljen
470 Dragan Jelinčić BK Vlaji Sinj - - Prijavljen
442 Ivica Cvitković BK Vlaji Sinj - - Prijavljen
487 Riccardo Kuhar Individual - - Prijavljen
475 Neven Šestan BBK Orlov krug - - Prijavljen
50+
1. 503 Zoran Teur BK NoSTress* 01:24:03.303 Zavrsio 250
2. 500 Srđa Uzelac BBK Faros* 01:26:58.697 Zavrsio 200
3. 501 Goran Vučica BBK Faros* 01:27:26.299 Zavrsio 160
4. 526 Mirsad Čizmić BK Cazin 01:29:30.969 Zavrsio 150
5. 502 Saša Nikić BBK Faros* 01:32:38.313 Zavrsio 140
6. 508 Luka Jakovljević BK Macaklin 01:47:43.809 Zavrsio 130
7. 516 Rino Smajo Individual 02:05:44.492 Zavrsio 120
513 Vibor Kos Individual - - DNF
509 Luka Volarević BK Metković - - Prijavljen