Rekreativna MTB liga Dalmacije
Rekreativna MTB liga Dalmacije

9. kolo, XCM Tri lokve - Grebaštica 2017

RASPIS UTRKE

Prijavljeni vozaci (146)

Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Mjesto Startni broj Ime i Prezime Klub Vrijeme Status Bodovi
ZENE
1. 604 Nikolina Samirić BK Aks 01:04:48.072 Zavrsio 250
2. 634 Izabella Cieniuszek Individual 01:07:50.924 Zavrsio 200
3. 601 Tina Papić BK Kairos 01:12:09.216 Zavrsio 160
4. 635 Ivana Vukadin BK Livno 01:13:20.589 Zavrsio 150
5. 610 Jelena Barešić BBK Pakoštane 01:22:23.220 Zavrsio 140
6. 605 Maja Morožin BBK Pakoštane 01:38:38.513 Zavrsio 130
606 Karmen Škiljić BBK Pakoštane - - DNF
U16
1. 51 Siniša Lukić BK Kozara 00:55:09.168 Zavrsio 250
2. 6 Matija Orlović BK Aks 00:59:13.858 Zavrsio 200
3. 22 Bruno Paškalin BK Fortica 01:01:02.091 Zavrsio 160
4. 39 Josip Juras BK Fortica 01:03:26.167 Zavrsio 150
5. 23 Petar Bašić BK Kamešnica 01:05:41.950 Zavrsio 140
6. 17 Luciano Brala BK Faust Vrančić 01:08:21.565 Zavrsio 130
7. 52 Tonči Peran Individual 01:12:21.186 Zavrsio 120
8. 16 Stipe Latin BBK Orlov krug 01:17:14.973 Zavrsio 110
9. 35 Petar Bečko BK Kamešnica 01:20:55.628 Zavrsio 100
10. 54 Ivan Bačelić Individual 01:27:00.424 Zavrsio 90
11. 1 Vice Baranović-Ivina BK Fortica 01:45:03.920 Zavrsio 80
12. 53 Karlo Belakušić Individual 01:45:42.191 Zavrsio 75
13. 59 Moris Macura Individual 02:00:11.108 Zavrsio 70
14. 60 Marko Klarić BK Fortica 02:00:45.062 Zavrsio 65
15. 58 Šimun Vranjić Individual 02:00:51.582 Zavrsio 60
11 Vijeko Fantina BBK Orlov krug - - DNF
45 Filip Markovina BK NoSTress* - - DNF
55 Lovre Vučenović Individual - - Prijavljen
56 Frane Maleš Individual - - Prijavljen
57 Daniel Burazer Individual - - Prijavljen
16-20
1. 109 Kristijan Budimir BK Fortica 01:40:52.694 Zavrsio 250
2. 112 Ivica Bašić BK Kamešnica 01:46:03.168 Zavrsio 200
3. 115 Ivan Deronja BK Livno 01:46:36.857 Zavrsio 160
4. 107 Ivan Lalić BK Faust Vrančić 01:53:33.401 Zavrsio 150
5. 127 Senad Prošić BK Cazin 01:56:45.234 Zavrsio 140
6. 117 Ljuban Gudelj BK Livno 02:06:01.066 Zavrsio 130
7. 135 Adrijan Turnšek BK Kozara 02:07:19.526 Zavrsio 120
8. 134 Amor Mašić BK Kozara 02:15:11.323 Zavrsio 110
9. 104 David Bara BK Faust Vrančić 02:17:08.069 Zavrsio 100
10. 105 Antonio Temmel BBK Pakoštane 02:22:29.884 Zavrsio 90
11. 130 Stipe Bodač BK Kamešnica 02:40:37.540 Zavrsio 80
136 Anton Sambolek Individual - - DNF
102 Frane Iljadica BK Fortica - - DNF
108 Alen Liković BK Metković - - DNF
103 Filip Barać BK Kairos - - DNF
20-30
1. 212 Josip Toljan BBK Orlov krug 01:37:07.243 Zavrsio 250
2. 232 Haris Puškar BK Cazin 01:39:26.357 Zavrsio 200
3. 246 Vinko Zaninović BK Fortica 01:41:27.030 Zavrsio 160
4. 209 Stipe Palinić BK NoSTress* 01:45:18.385 Zavrsio 150
5. 229 Ivan Radaković BK Faust Vrančić 01:45:18.631 Zavrsio 140
6. 208 Marko Pehar BK Adrion Oros 01:45:51.917 Zavrsio 130
7. 207 Davor Krezić BK NoSTress* 01:50:08.487 Zavrsio 120
8. 225 Zvonimir Ćuk BK Adrion Oros 01:55:14.917 Zavrsio 110
9. 205 Leo Baleta BK Kairos 01:55:15.265 Zavrsio 100
10. 250 Filip Bolanča BK Primošten 01:55:32.203 Zavrsio 90
11. 218 Vice Vulin BBK Pakoštane 02:07:29.010 Zavrsio 80
12. 204 Antonio Vidović BK Primošten 02:11:55.183 Zavrsio 75
13. 224 Ante Soža BK Primošten 02:24:43.322 Zavrsio 70
14. 248 Josip Bačić Individual 02:29:24.743 Zavrsio 65
206 Tino Bašić BK Kamešnica - - DNF
214 Frane Drpić BK Timun - - DNF
240 Stipe Peran Individual - - DNF
253 Benjamin Mahić Trek Team Sarajevo - - Prijavljen
201 Ante Perica BK Aks - - Prijavljen
30-40
1. 395 Tonko Juras BBK Orlov krug 01:37:07.638 Zavrsio 250
2. 309 Nikola Svilan BK Kairos 01:41:16.865 Zavrsio 200
3. 3329 Tomislav Barešić BBK Orlov krug 01:42:47.223 Zavrsio 160
4. 350 Goran Bošković BK Konavle 01:43:03.285 Zavrsio 150
5. 325 Ivan Kurtov BBK Pakoštane 01:46:12.835 Zavrsio 140
6. 363 Roko Roca BBK Orlov krug 01:50:07.990 Zavrsio 130
7. 3341 Martin Prelas BK Kamešnica 01:52:14.635 Zavrsio 120
8. 302 Ante Bogdan BK Primošten 01:54:54.124 Zavrsio 110
9. 313 Marin Šušić BBK Krkani* 01:57:01.168 Zavrsio 100
10. 332 Jure Škiljić BBK Pakoštane 01:57:52.183 Zavrsio 90
11. 3306 Goran Erceg BK Livno 02:03:13.628 Zavrsio 80
12. 308 Tomislav Staničić Dinarske staze 02:03:58.164 Zavrsio 75
13. 334 Joško Jurin BK Primošten 02:12:09.750 Zavrsio 70
14. 310 Mirko Božić BBK Faros* 02:13:02.084 Zavrsio 65
15. 369 Josip Đula BK Kamešnica 02:13:24.865 Zavrsio 60
16. 372 Tomislav Bilać BK Aks 02:17:20.714 Zavrsio 55
17. 319 Melvin Barešić BBK Pakoštane 02:20:50.640 Zavrsio 50
18. 317 Jurica Drlje BK Adrion Oros 02:22:02.391 Zavrsio 45
19. 322 Ivan Plenča BK Faust Vrančić 02:23:29.653 Zavrsio 40
20. 316 Davor Morožin BBK Pakoštane 02:41:56.966 Zavrsio 35
21. 3310 Boro Radić BK Adrion Oros 02:43:21.276 Zavrsio 30
22. 3314 Hrvoje Marinčić Individual 03:00:55.289 Zavrsio 25
382 Marin Pejdo BBK Orlov krug - - DNF
361 Irvin Hušić BK Cazin - - DNF
349 Dalibor Talajić BK Metković - - DNF
336 Dženis Čanjevac BBK Orlov krug - - DNF
3307 Tomislav Petković Individual - - DNF
3340 Kamil Marczak Individual - - DNF
326 Kristijan Miletić BK Aks - - DNF
3338 Hrvoje Morić Individual - - DNF
3337 Vinko Klisović Individual - - DNF
3333 Adnan Abdagić Individual - - DNF
333 Antonijo Erceg BK Faust Vrančić - - DNF
351 Andreas Dominiković BK Metković - - DNF
305 Dario Orlović BK Aks - - DNF
346 Ivan Pancirov BK Primošten - - DNF
388 Ivan Cukrov BBK Orlov krug - - DNF
362 Kristijan Grabić BBK Orlov krug - - DNF
304 Blaž Nižić BK Primošten - - Prijavljen
3339 Josip Šarin Individual - - Prijavljen
303 Mile Matić BK Fortica - - Prijavljen
3342 Mladen Belamarić Individual - - Prijavljen
314 Ozren Cmrečnjak BK Kairos - - Prijavljen
3316 Kenan Bajrić Trek Team Sarajevo - - Prijavljen
40-50
1. 434 Antonio Barišić BBK Orlov krug 01:40:58.956 Zavrsio 250
2. 416 Zlatko Spahija BBK Orlov krug 01:43:35.946 Zavrsio 200
3. 423 Dario Čondrić BK Konavle 01:45:48.407 Zavrsio 160
4. 447 Ivan Bašić BK Kamešnica 01:46:21.154 Zavrsio 150
5. 470 Dragan Jelinčić BK Vlaji Sinj 01:46:45.862 Zavrsio 140
6. 419 Dragan Nevistić BK Kairos 01:50:33.615 Zavrsio 130
7. 422 Vjeko Juričin BBK Pakoštane 01:54:31.479 Zavrsio 120
8. 418 Johnnie Kazija BBK Pakoštane 01:54:32.063 Zavrsio 110
9. 443 Romeo Fantina Individual 01:58:32.091 Zavrsio 100
10. 414 Tomislav Zrilić BBK Pakoštane 02:07:15.526 Zavrsio 90
11. 487 Riccardo Kuhar Individual 02:10:01.483 Zavrsio 80
12. 436 Marin Perković BK Konavle 02:11:38.707 Zavrsio 75
13. 451 Gordan Periša BK Fortica 02:17:07.673 Zavrsio 70
14. 486 Marko Barać BK Kairos 02:20:37.811 Zavrsio 65
15. 445 Ivica Ivanović BBK Pakoštane 02:22:30.197 Zavrsio 60
16. 412 Ante Babić BK NoSTress* 02:25:18.081 Zavrsio 55
17. 444 Denis Čala BK Faust Vrančić 02:40:44.592 Zavrsio 50
18. 488 Pero Tomaš BK Timun 02:50:41.321 Zavrsio 45
19. 476 Damir Drasković Individual 03:27:00.000 Zavrsio 40
429 Marko Juričev Barbin Individual - - DNF
424 Goran Grbelja BBK Orlov krug - - DNF
468 Ivica Prgin BK Fortica - - DNF
441 Mate Rajčić Individual - - DNF
413 Sandi Bajramagić BK NoSTress* - - DNF
432 Kristijan Friganović BK Adrion Oros - - DNF
439 Denis Ribičić BK Konavle - - DNF
400 Mišel Krpeta BBK Pakoštane - - Prijavljen
427 Miro Jaman BK Zadar - - Prijavljen
426 Oliver Bura Individual - - Prijavljen
50+
1. 510 Denis Cvjetković BBK Faros* 02:01:56.354 Zavrsio 250
2. 501 Goran Vučica BBK Faros* 02:11:05.362 Zavrsio 200
3. 500 Srđa Uzelac BBK Faros* 02:13:01.717 Zavrsio 160
4. 513 Vibor Kos Individual 02:20:17.882 Zavrsio 150
5. 502 Saša Nikić BBK Faros* 02:25:42.967 Zavrsio 140
6. 526 Mirsad Čizmić BK Cazin 02:25:47.706 Zavrsio 130
7. 512 Veljko Magdalenić BK Ciklus 02:35:29.358 Zavrsio 120
8. 508 Luka Jakovljević BK Macaklin 02:48:30.657 Zavrsio 110
9. 516 Rino Smajo Individual 03:27:00.000 Zavrsio 100
509 Luka Volarević BK Metković - - DNF
515 Žarko Vukadin BK Livno - - DNF
517 Laslo Štanjo Individual - - Prijavljen