Rekreativna MTB liga Dalmacije
Rekreativna MTB liga Dalmacije

1. kolo, 3. MTB Maraton Stankovci

RASPIS UTRKE

Prijavljeni vozaci (233)

Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Mjesto Startni broj Ime i Prezime Klub Vrijeme Status Bodovi
ZENE
1. 606 Karmen Škiljić BBK Pakoštane 01:18:51.105 Zavrsio 250
2. 604 Nikolina Samirić BK Aks 01:19:23.190 Zavrsio 200
3. 601 Tina Papić BK Kairos 01:26:36.502 Zavrsio 160
4. 600 Silvija Orlović BK Aks 01:28:40.377 Zavrsio 150
5. 610 Jelena Barešić BBK Pakoštane 01:34:56.282 Zavrsio 140
6. 609 Kristina Brčić BK Aks 01:42:08.072 Zavrsio 130
7. 612 Luciana Periša BK Fortica 01:45:35.062 Zavrsio 120
8. 615 Maja Dubravica BK Aks 01:53:06.194 Zavrsio 110
9. 608 Sandra Pintarić BK Adrion Oros 01:56:21.387 Zavrsio 100
10. 622 Rebecca Šurija BBK Orlov krug 02:09:15.732 Zavrsio 90
11. 616 Maja Oltran Individual 02:12:47.063 Zavrsio 80
12. 624 Marijana Nakić Individual 02:34:55.522 Zavrsio 75
13. 620 Nikolina Crljenak Individual 02:34:58.654 Zavrsio 70
14. 623 Ana Prgin Individual 02:38:48.720 Zavrsio 65
15. 621 Olga Brčić Individual 02:44:16.323 Zavrsio 60
16. 602 Božena Ninić BK Faust Vrančić 02:44:33.328 Zavrsio 55
619 Magdalena Perica Individual - - DSQ
614 Tereza Marasović BK NoSTress* - - Prijavljen
617 Mina Mikec Individual - - Prijavljen
613 Dea Stamatović BK NoSTress* - - Prijavljen
U16
1. 14 Petar Morić Individual 01:23:18.816 Zavrsio 120
2. 9 Matija Španja BBK Orlov krug 01:29:07.078 Zavrsio 100
3. 12 Nikola Nevistić BK Kairos 01:34:50.194 Zavrsio 90
4. 11 Vijeko Fantina BBK Orlov krug 01:35:26.361 Zavrsio 80
5. 26 Borna Jelić BBK Orlov krug 01:37:00.562 Zavrsio 75
6. 29 Marino Erstić BK Aks 01:38:23.711 Zavrsio 70
7. 23 Petar Bašić BK Kamešnica 01:39:11.545 Zavrsio 65
8. 28 Bruno Jelinčić BK Vlaji Sinj 01:39:13.128 Zavrsio 60
9. 6 Matija Orlović BK Aks 01:39:40.923 Zavrsio 55
10. 22 Bruno Paškalin BK Fortica 01:41:45.072 Zavrsio 50
11. 34 Ante Klarić BBK Orlov krug 01:49:04.542 Zavrsio 45
12. 17 Luciano Brala BK Faust Vrančić 01:50:18.025 Zavrsio 40
13. 8 Leo Ursić BK Makarska 02:11:38.713 Zavrsio 35
14. 33 Duje Mesarić BBK Orlov krug 02:45:54.585 Zavrsio 30
15. 30 Roko Šurija BBK Orlov krug 02:45:55.668 Zavrsio 25
4 Robert Orlović BK Aks - - DNF
16 Stipe Latin BBK Orlov krug - - DNF
20 Josip Morić Individual - - DNF
25 Božo Bujas Individual - - DNF
31 Toni Orlović Individual - - DNF
19 Antonio Buleta Individual - - Prijavljen
24 Šime Bilan BBK Orlov krug - - Prijavljen
27 Šime Juričev-Polica BBK Orlov krug - - Prijavljen
16-20
1. 116 Roko Fržop BBK Orlov krug 01:06:51.319 Zavrsio 250
120 Antonio Juričin BBK Orlov krug 01:08:58.278 Na startu 200
3. 115 Ivan Deronja BK Livno 01:09:05.026 Zavrsio 160
4. 117 Ljuban Gudelj BK Livno 01:17:39.726 Zavrsio 150
5. 123 Luka Vila BK Mostar 01:17:59.723 Zavrsio 140
6. 109 Kristijan Budimir BK Fortica 01:19:03.207 Zavrsio 250
7. 103 Filip Barać BK Kairos 01:20:59.984 Zavrsio 200
8. 118 Matija Pavlović BBK Pakoštane 01:21:50.137 Zavrsio 130
9. 111 Mate Miletić BK Aks 01:23:08.068 Zavrsio 160
10. 121 Lovro Čondrić BK Konavle 01:23:35.950 Zavrsio 110
11. 112 Ivica Bašić BK Kamešnica 01:25:37.444 Zavrsio 150
12. 107 Ivan Lalić BK Faust Vrančić 01:25:38.667 Zavrsio 140
13. 105 Antonio Temmel BBK Pakoštane 01:33:39.076 Zavrsio 130
14. 104 David Bara BK Faust Vrančić 01:34:04.342 Zavrsio 120
15. 106 Tomislav Pušić BK Timun 01:34:59.223 Zavrsio 110
16. 113 Marko Miletić BK Aks 01:37:07.368 Zavrsio 100
17. 108 Alen Liković BK Metković 02:15:06.180 Zavrsio 90
100 Dario Vranješ BK Kairos - - DNF
101 Nino Ninić BK Faust Vrančić - - DNF
114 Luka Erceg BK Kamešnica - - DNF
102 Frane Iljadica BK Fortica - - Prijavljen
20-30
1. 234 Carlo Petković BBK Orlov krug 01:13:35.470 Zavrsio 250
2. 203 Roko Pavlinušić BK Kamešnica 01:15:52.948 Zavrsio 200
3. 232 Haris Puškar BK Cazin 01:16:13.357 Zavrsio 160
4. 212 Josip Toljan BBK Orlov krug 01:16:19.706 Zavrsio 150
5. 229 Ivan Radaković BK Faust Vrančić 01:16:26.115 Zavrsio 140
6. 209 Stipe Palinić BK NoSTress* 01:17:00.101 Zavrsio 130
7. 208 Marko Pehar BK Adrion Oros 01:17:12.338 Zavrsio 120
8. 225 Zvonimir Ćuk BK Adrion Oros 01:18:02.908 Zavrsio 110
9. 201 Ante Perica BK Aks 01:18:18.463 Zavrsio 100
10. 205 Leo Baleta BK Kairos 01:19:30.239 Zavrsio 90
11. 231 Bernard Samardžić BK Kairos 01:20:16.717 Zavrsio 80
12. 207 Davor Krezić BK NoSTress* 01:23:30.539 Zavrsio 75
13. 226 Šime Čačić Individual 01:27:24.796 Zavrsio 70
14. 214 Frane Drpić BK Timun 01:27:48.312 Zavrsio 65
15. 200 Ivan Brčić BK Aks 01:28:34.528 Zavrsio 60
16. 204 Antonio Vidović BK Primošten 01:31:05.990 Zavrsio 55
17. 224 Ante Soža BK Primošten 01:31:07.451 Zavrsio 50
18. 242 Karlo Benko Individual 01:31:55.122 Zavrsio 45
19. 227 Ivan Božić BK NoSTress* 01:32:19.884 Zavrsio 40
20. 240 Stipe Peran Individual 01:34:03.016 Zavrsio 35
21. 202 Marin Bareta BK Kairos 01:35:43.260 Zavrsio 30
22. 223 Branko Kusovac MTB Team ZGodni 01:36:17.882 Zavrsio 25
23. 243 Krste Kursar Individual 01:40:21.313 Zavrsio 20
24. 206 Tino Bašić BK Kamešnica 01:40:45.253 Zavrsio 15
25. 221 Ivan Dominis Individual 01:47:28.128 Zavrsio 10
26. 230 Božidar Dijan Individual 01:48:39.658 Zavrsio
27. 237 Krešimir Klarić Individual 01:50:41.206 Zavrsio
28. 238 Antonio Čudina BBK Pakoštane 01:52:05.960 Zavrsio
218 Vice Vulin BBK Pakoštane - - DNF
220 Ivan Banović BK Konavle - - DNF
228 Ivan Brčić BK Kamešnica - - DNF
215 Miro Vulin BK Aks - - Prijavljen
219 Goran Cerović BK Pljevlja - - Prijavljen
211 Miroslav Dojkić Individual - - Prijavljen
236 Zvonimir Stamenov Individual - - Prijavljen
239 Nikola Polić BK Adrion Oros - - Prijavljen
30-40
1. 361 Irvin Hušić BK Cazin 01:15:44.423 Zavrsio 250
2. 375 Ante Šprljan BBK Orlov krug 01:16:25.107 Zavrsio 200
3. 382 Marin Pejdo BBK Orlov krug 01:16:45.529 Zavrsio 160
4. 309 Nikola Svilan BK Kairos 01:16:52.131 Zavrsio 150
5. 312 Nikola Knežević BBK Orlov krug 01:17:53.135 Zavrsio 140
6. 327 Jurica Rakić BBK Orlov krug 01:17:56.673 Zavrsio 130
7. 325 Ivan Kurtov BBK Pakoštane 01:19:01.670 Zavrsio 120
8. 350 Goran Bošković BK Konavle 01:20:02.210 Zavrsio 110
9. 302 Ante Bogdan BK Primošten 01:20:08.217 Zavrsio 100
10. 379 Tomislav Mijatović BK Marjan 01:20:46.928 Zavrsio 90
11. 336 Dženis Čanjevac BBK Orlov krug 01:21:51.734 Zavrsio 80
12. 307 Ante Marić BK Faust Vrančić 01:22:15.506 Zavrsio 75
13. 363 Roko Roca BBK Orlov krug 01:23:09.674 Zavrsio 70
14. 314 Ozren Cmrečnjak BK Kairos 01:23:25.161 Zavrsio 65
15. 371 Tomislav Ivas BBK Orlov krug 01:23:33.431 Zavrsio 60
16. 308 Tomislav Staničić Dinarske staze 01:23:56.006 Zavrsio 55
17. 362 Kristijan Grabić BBK Orlov krug 01:24:16.894 Zavrsio 50
18. 310 Mirko Božić BBK Faros* 01:24:31.124 Zavrsio 45
19. 376 Antonio Ivas BBK Orlov krug 01:25:04.101 Zavrsio 40
20. 364 Bepo Poljičak BBK Orlov krug 01:25:32.588 Zavrsio 35
21. 313 Marin Šušić BBK Krkani* 01:27:23.542 Zavrsio 30
22. 377 Ivica Deronja BK Adrion Oros 01:28:32.865 Zavrsio 25
23. 323 Žarko Perković BK RideOverVis* 01:28:56.845 Zavrsio 20
24. 378 Matija Ereš BK Metković 01:29:10.154 Zavrsio 15
25. 303 Mile Matić BK Fortica 01:29:30.052 Zavrsio 10
26. 334 Joško Jurin BK Primošten 01:30:25.358 Zavrsio
27. 331 Marin Zorica BBK Pakoštane 01:32:39.190 Zavrsio
28. 372 Tomislav Bilać BK Aks 01:32:42.105 Zavrsio
29. 384 Šime Bolić BK Posedarje 01:36:40.536 Zavrsio
30. 317 Jurica Drlje BK Adrion Oros 01:37:31.572 Zavrsio
31. 369 Josip Đula BK Kamešnica 01:38:32.556 Zavrsio
32. 366 Toni Studeny Individual 01:39:31.881 Zavrsio
33. 311 Vladimir Budim BK Posedarje 01:40:54.880 Zavrsio
34. 370 Ivan Katić BK Kamešnica 01:42:37.105 Zavrsio
35. 347 Ante Bolanča BK Primošten 01:43:18.822 Zavrsio
36. 343 Bariša Plenković BK Timun 01:43:48.407 Zavrsio
37. 380 Ivan Brala BK Posedarje 01:44:35.726 Zavrsio
38. 344 Jakov Lopatni BBK Orlov krug 01:46:03.915 Zavrsio
39. 385 Josip Pelajić BBK Orlov krug 01:47:02.750 Zavrsio
40. 321 Marin Pavlinović Individual 01:47:51.230 Zavrsio
41. 360 Mario Jurin BK Primošten 01:52:09.819 Zavrsio
42. 304 Blaž Nižić BK Primošten 01:57:11.344 Zavrsio
43. 390 Mijo Babić Individual 02:01:30.302 Zavrsio
44. 387 Luka Bolić BK Posedarje 02:03:26.963 Zavrsio
45. 348 Ivan Švorinić Individual 02:09:09.000 Zavrsio
333 Antonijo Erceg BK Faust Vrančić - - DSQ
301 Ivica Babačić BK Primošten - - DNF
342 Ivan Marin BK Timun - - DNF
349 Dalibor Talajić BK Metković - - DNF
391 Marko Birkić Individual - - DNF
389 Danijel Čogelja BK Fortica - - DNF
318 Davor Kolarević BK Đurđevac - - Prijavljen
320 Marin Fantina BBK Krkani* - - Prijavljen
332 Jure Škiljić BBK Pakoštane - - Prijavljen
337 Krešimir Laštro Individual - - Prijavljen
338 Dalibor Golić BK Macaklin - - Prijavljen
339 Fabijan Miš BK Faust Vrančić - - Prijavljen
352 Ante Božić Individual - - Prijavljen
354 Mario Gubeljić BK Adrion Oros - - Prijavljen
355 Ivan Jakelić Individual - - Prijavljen
356 Krešimir Bračić Individual - - Prijavljen
357 Damir Aljinović BBK Pakoštane - - Prijavljen
388 Ivan Cukrov BBK Orlov krug - - Prijavljen
40-50
1. 472 Ivica Mesarić BBK Orlov krug 01:15:45.680 Zavrsio 250
2. 409 Joško Fržop BBK Orlov krug 01:15:53.197 Zavrsio 200
3. 434 Antonio Barišić BBK Orlov krug 01:16:36.345 Zavrsio 160
4. 423 Dario Čondrić BK Konavle 01:17:30.796 Zavrsio 150
5. 401 Damir Senečić BK Faust Vrančić 01:17:33.148 Zavrsio 140
6. 442 Ivica Cvitković BK Vlaji Sinj 01:17:34.779 Zavrsio 130
7. 470 Dragan Jelinčić BK Vlaji Sinj 01:19:59.388 Zavrsio 120
8. 419 Dragan Nevistić BK Kairos 01:20:19.265 Zavrsio 110
9. 447 Ivan Bašić BK Kamešnica 01:21:31.436 Zavrsio 100
10. 443 Romeo Fantina Individual 01:21:57.880 Zavrsio 90
11. 413 Sandi Bajramagić BK NoSTress* 01:24:40.490 Zavrsio 80
12. 466 Zvonimir Benčik BK Zadar 01:24:46.482 Zavrsio 75
13. 433 Grgo Franin Pečarica BBK Orlov krug 01:25:12.000 Zavrsio 70
14. 422 Vjeko Juričin BBK Pakoštane 01:25:49.687 Zavrsio 65
15. 414 Tomislav Zrilić BBK Pakoštane 01:27:16.926 Zavrsio 60
16. 431 Marko Radalj BK Biokovo 01:30:22.881 Zavrsio 55
17. 467 Robert Buterin BK Posedarje 01:30:27.125 Zavrsio 50
18. 459 Marinko Lupi BK Timun 01:30:53.917 Zavrsio 45
19. 436 Marin Perković BK Konavle 01:30:56.664 Zavrsio 40
20. 451 Gordan Periša BK Fortica 01:34:37.990 Zavrsio 35
21. 445 Ivica Ivanović BBK Pakoštane 01:35:13.095 Zavrsio 30
22. 441 Mate Rajčić Individual 01:36:29.964 Zavrsio 25
23. 468 Ivica Prgin BK Fortica 01:36:56.598 Zavrsio 20
24. 462 Eduard Botrić BK RideOverVis* 01:37:42.263 Zavrsio 15
25. 402 Krešimir Bilić BK Fortica 01:39:15.948 Zavrsio 10
26. 425 Mirko Bura BK Faust Vrančić 01:39:17.867 Zavrsio
27. 421 Pavle Novak BK Fortica 01:40:23.367 Zavrsio
28. 407 Mario Ilinčić BBK Orlov krug 01:41:26.549 Zavrsio
29. 410 Marko Leković BBK Orlov krug 01:45:30.572 Zavrsio
30. 411 Miro Šetka Individual 01:45:40.743 Zavrsio
31. 454 Aris Mikulandra Individual 01:47:29.509 Zavrsio
32. 444 Denis Čala BK Faust Vrančić 01:48:46.315 Zavrsio
33. 426 Oliver Bura Individual 01:48:54.576 Zavrsio
34. 453 Željko Barešić BBK Pakoštane 01:50:50.562 Zavrsio
35. 432 Kristijan Friganović BK Adrion Oros 01:50:54.686 Zavrsio
36. 456 Alekandar Barić Individual 01:51:01.621 Zavrsio
37. 415 Ivan Ursić BK Makarska 01:57:53.966 Zavrsio
38. 417 Daniel Josef Dujmović BK Primošten 01:59:30.467 Zavrsio
39. 428 Damir Španić Individual 02:03:48.441 Zavrsio
40. 406 Antonio Skočić Individual 02:05:09.687 Zavrsio
41. 465 Antonio Brčić Individual 02:12:32.184 Zavrsio
42. 455 Tomislav Šiško Individual 02:12:33.979 Zavrsio
43. 463 Ante Miletić Individual 02:38:28.200 Zavrsio
448 Dražen Božić Individual - - DSQ
404 Zvonko Krasić BK Adrion Oros - - DNF
408 Goran Jakovljević BK Faust Vrančić - - DNF
416 Zlatko Spahija BBK Orlov krug - - DNF
405 Dejan Ninić BK Faust Vrančić - - DNF
420 Igor Stojanov BBK Pakoštane - - DNF
418 Johnnie Kazija BBK Pakoštane - - Prijavljen
424 Goran Grbelja BBK Orlov krug - - Prijavljen
438 Zoran Čosić BK Konavle - - Prijavljen
437 Milan Šimić BK Fortica - - Prijavljen
457 Denis Žderić BK Relex - - Prijavljen
460 Gordan Keršin Individual - - Prijavljen
464 Zoran Perić BK Kairos - - Prijavljen
471 Josip Troskot Individual - - Prijavljen
50+
1. 507 Dragan Peručić BK Konavle 01:25:12.779 Zavrsio 250
2. 505 Ante Saratlija BBK Orlov krug 01:25:54.112 Zavrsio 200
3. 503 Zoran Teur BK NoSTress* 01:28:02.049 Zavrsio 160
4. 501 Goran Vučica BBK Faros* 01:29:45.510 Zavrsio 150
5. 502 Saša Nikić BBK Faros* 01:31:37.638 Zavrsio 140
6. 514 Ivica Zenić BK Faust Vrančić 01:31:42.058 Zavrsio 130
7. 500 Srđa Uzelac BBK Faros* 01:34:14.388 Zavrsio 120
8. 512 Veljko Magdalenić BK Ciklus 01:43:02.904 Zavrsio 110
9. 508 Luka Jakovljević BK Macaklin 01:46:56.000 Zavrsio 100
10. 513 Vibor Kos Individual 01:47:26.017 Zavrsio 90
11. 504 Djura Tot BK Faust Vrančić 01:59:11.345 Zavrsio 80
506 Vinko Rubinjoni BK Kairos - - Prijavljen
511 Toni Kurtov BBK Pakoštane - - Prijavljen