Rekreativna MTB liga Dalmacije
Rekreativna MTB liga Dalmacije

11. kolo, XCO "Šušnjevača"

RASPIS UTRKE

Prijavljeni vozaci (139)

Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Mjesto Startni broj Ime i Prezime Klub Vrijeme Status Bodovi
ZENE
1. 606 Karmen Škiljić BBK Pakoštane 00:47:18.647 Zavrsio 250
2. 604 Nikolina Samirić BK Aks 00:55:20.448 Zavrsio 200
3. 626 Tanja Barišić BBK Orlov krug 00:57:45.938 Zavrsio 160
4. 629 Tanja Čondrić BK Konavle 00:58:17.852 Zavrsio 150
601 Tina Papić BK Kairos - - DNS
U16
1. 51 Siniša Lukić BK Kozara 00:20:45.000 Zavrsio 250
2. 23 Petar Bašić BK Kamešnica 00:24:36.000 Zavrsio 200
3. 6 Matija Orlović BK Aks 00:25:40.000 Zavrsio 160
4. 45 Filip Markovina BK NoSTress* 00:26:17.000 Zavrsio 150
5. 49 Marino Grbac BK NoSTress* 00:26:20.000 Zavrsio 140
6. 36 Boris Laco BK Kamešnica 00:26:28.000 Zavrsio 130
7. 46 Luka Bašić BK Kamešnica 00:27:51.000 Zavrsio 120
8. 35 Petar Bečko BK Kamešnica 00:28:00.000 Zavrsio 110
9. 17 Luciano Brala BK Faust Vrančić 00:28:22.000 Zavrsio 100
10. 28 Bruno Jelinčić BK Vlaji Sinj 00:29:37.000 Zavrsio 90
11. 62 Jure Prelas BK Kamešnica 00:31:17.000 Zavrsio 80
12. 34 Ante Klarić BBK Orlov krug 00:32:54.000 Zavrsio 75
16 Stipe Latin BBK Orlov krug - - Prijavljen
1 Vice Baranović-Ivina BK Fortica - - Prijavljen
16-20
1. 103 Filip Barać BK Kairos 01:13:47.936 Zavrsio 250
2. 109 Kristijan Budimir BK Fortica 01:13:55.946 Zavrsio 200
3. 127 Senad Prošić BK Cazin 01:22:32.499 Zavrsio 160
4. 107 Ivan Lalić BK Faust Vrančić 01:25:52.470 Zavrsio 150
5. 128 Ivan Ivanušić BK Kamešnica 01:26:56.664 Zavrsio 140
6. 141 David Mijić BK Kozara 01:32:54.450 Zavrsio 130
7. 117 Ljuban Gudelj BK Livno 01:37:20.644 Zavrsio 120
8. 130 Stipe Bodač BK Kamešnica 01:48:04.313 Zavrsio 110
9. 105 Antonio Temmel BBK Pakoštane 01:48:37.529 Zavrsio 100
10. 108 Alen Liković BK Metković 01:51:59.543 Zavrsio 90
11. 104 David Bara BK Faust Vrančić 01:54:09.121 Zavrsio 80
142 Enio Stipanović BK Požega - - DNF
139 Mario Radnić BK Kamešnica - - DNF
112 Ivica Bašić BK Kamešnica - - DNF
115 Ivan Deronja BK Livno - - Prijavljen
20-30
1. 234 Carlo Petković BBK Orlov krug 01:09:42.197 Zavrsio 250
2. 232 Haris Puškar BK Cazin 01:13:38.342 Zavrsio 200
3. 209 Stipe Palinić BK NoSTress* 01:24:17.094 Zavrsio 160
4. 250 Filip Bolanča BK Primošten 01:25:58.049 Zavrsio 150
5. 253 Benjamin Mahić Trek Team Sarajevo 01:27:28.809 Zavrsio 140
6. 214 Frane Drpić BK Timun 01:28:44.772 Zavrsio 130
7. 268 Petar Bašić BK Kamešnica 01:30:03.915 Zavrsio 120
8. 205 Leo Baleta BK Kairos 01:30:24.792 Zavrsio 110
9. 218 Vice Vulin BBK Pakoštane 01:30:31.776 Zavrsio 100
10. 225 Zvonimir Ćuk BK Adrion Oros 01:32:32.582 Zavrsio 90
11. 208 Marko Pehar BK Adrion Oros 01:32:35.696 Zavrsio 80
12. 264 Teo Peko Individual 01:42:32.436 Zavrsio 75
13. 252 Marko Krvavac BK Metković 01:54:07.914 Zavrsio 70
14. 271 Andro Smerdelj Individual 02:08:31.549 Zavrsio 65
201 Ante Perica BK Aks - - DNF
200 Ivan Brčić BK Aks - - DNF
220 Ivan Banović BK Konavle - - DNF
212 Josip Toljan BBK Orlov krug - - DNF
235 Ivan Cigić BK Široki - - DNF
30-40
1. 382 Marin Pejdo BBK Orlov krug 01:12:09.551 Zavrsio 250
2. 395 Tonko Juras BBK Orlov krug 01:12:10.851 Zavrsio 200
3. 3329 Tomislav Barešić BBK Orlov krug 01:13:08.743 Zavrsio 160
4. 3330 Goran Stijak Individual 01:17:25.028 Zavrsio 150
5. 309 Nikola Svilan BK Kairos 01:18:25.927 Zavrsio 140
6. 336 Dženis Čanjevac BBK Orlov krug 01:18:36.894 Zavrsio 130
7. 350 Goran Bošković BK Konavle 01:19:36.105 Zavrsio 120
8. 327 Jurica Rakić BBK Orlov krug 01:19:51.805 Zavrsio 110
9. 359 Ante Šarlija BBK Orlov krug 01:22:30.894 Zavrsio 100
10. 325 Ivan Kurtov BBK Pakoštane 01:24:40.615 Zavrsio 90
11. 3311 Ivan Žanko BK Kamešnica 01:25:04.667 Zavrsio 80
12. 363 Roko Roca BBK Orlov krug 01:26:30.119 Zavrsio 75
13. 3341 Martin Prelas BK Kamešnica 01:27:38.200 Zavrsio 70
14. 396 Luka Šopić Individual 01:27:51.000 Zavrsio 65
15. 332 Jure Škiljić BBK Pakoštane 01:28:21.349 Zavrsio 60
16. 302 Ante Bogdan BK Primošten 01:29:11.960 Zavrsio 55
17. 330 Ivan Matković BK Široki 01:30:26.135 Zavrsio 50
18. 307 Ante Marić BK Faust Vrančić 01:32:09.657 Zavrsio 45
19. 308 Tomislav Staničić Dinarske staze 01:34:02.538 Zavrsio 40
20. 310 Mirko Božić BBK Faros* 01:35:24.596 Zavrsio 35
21. 3316 Kenan Bajrić Trek Team Sarajevo 01:36:39.852 Zavrsio 30
22. 3354 Jakov Dabov Individual 01:37:34.709 Zavrsio 25
23. 334 Joško Jurin BK Primošten 01:38:20.367 Zavrsio 20
24. 319 Melvin Barešić BBK Pakoštane 01:40:13.505 Zavrsio 15
25. 372 Tomislav Bilać BK Aks 01:40:20.905 Zavrsio 10
26. 3324 Jure Buljan Individual 01:40:43.766 Zavrsio
27. 3352 Filip Vidić BK Vlaji Sinj 01:41:14.289 Zavrsio
28. 3305 Andrija Lončar Individual 01:44:37.680 Zavrsio
29. 3326 Nenad Prizmić BK Timun 01:47:31.509 Zavrsio
30. 317 Jurica Drlje BK Adrion Oros 01:48:36.089 Zavrsio
31. 342 Ivan Marin BK Timun 01:54:07.601 Zavrsio
32. 303 Mile Matić BK Fortica 02:01:40.316 Zavrsio
33. 3325 Nikola Kranjac Individual 02:05:36.790 Zavrsio
34. 3327 Vinko Miketek Individual 02:05:40.480 Zavrsio
369 Josip Đula BK Kamešnica - - DNF
3312 Dalibor Mamić Individual - - DNF
3313 Duje Tijardović BK Kairos - - DNF
3333 Adnan Abdagić Individual - - DNF
316 Davor Morožin BBK Pakoštane - - DNF
312 Nikola Knežević BBK Orlov krug - - DNF
377 Ivica Deronja BK Adrion Oros - - DNF
361 Irvin Hušić BK Cazin - - DNF
357 Damir Aljinović BBK Pakoštane - - DNF
3351 Muhamed Mizić Trek Team Sarajevo - - DNF
331 Marin Zorica BBK Pakoštane - - DNF
349 Dalibor Talajić BK Metković - - Prijavljen
351 Andreas Dominiković BK Metković - - Prijavljen
333 Antonijo Erceg BK Faust Vrančić - - Prijavljen
40-50
1. 472 Ivica Mesarić BBK Orlov krug 01:09:42.401 Zavrsio 250
2. 447 Ivan Bašić BK Kamešnica 01:18:30.407 Zavrsio 200
3. 461 Jorgen Huybrechts BK Kairos 01:19:33.204 Zavrsio 160
4. 470 Dragan Jelinčić BK Vlaji Sinj 01:20:18.996 Zavrsio 150
5. 434 Antonio Barišić BBK Orlov krug 01:20:47.315 Zavrsio 140
6. 423 Dario Čondrić BK Konavle 01:21:04.671 Zavrsio 130
7. 409 Joško Fržop BBK Orlov krug 01:24:40.345 Zavrsio 120
8. 419 Dragan Nevistić BK Kairos 01:25:11.690 Zavrsio 110
9. 422 Vjeko Juričin BBK Pakoštane 01:25:44.114 Zavrsio 100
10. 413 Sandi Bajramagić BK NoSTress* 01:37:45.290 Zavrsio 90
11. 475 Neven Šestan BBK Orlov krug 01:38:07.423 Zavrsio 80
12. 433 Grgo Franin Pečarica BBK Orlov krug 01:40:15.130 Zavrsio 75
13. 418 Johnnie Kazija BBK Pakoštane 01:41:17.171 Zavrsio 70
14. 483 Alan Dodig BK Kairos 01:42:33.346 Zavrsio 65
15. 451 Gordan Periša BK Fortica 01:45:20.285 Zavrsio 60
16. 436 Marin Perković BK Konavle 01:45:20.552 Zavrsio 55
17. 448 Dražen Božić Individual 01:46:18.417 Zavrsio 50
18. 489 Viktor Giljević BK Metković 01:48:11.382 Zavrsio 45
19. 441 Mate Rajčić Individual 01:48:12.888 Zavrsio 40
20. 486 Marko Barać BK Kairos 01:48:32.793 Zavrsio 35
21. 468 Ivica Prgin BK Fortica 01:58:11.493 Zavrsio 30
22. 407 Mario Ilinčić BBK Orlov krug 01:59:39.750 Zavrsio 25
23. 432 Kristijan Friganović BK Adrion Oros 02:02:56.506 Zavrsio 20
402 Krešimir Bilić BK Fortica - - DNF
473 Mićo Klarić Individual - - DNF
403 Stipe Baranović-Ivina BK Fortica - - DNF
476 Damir Drasković Individual - - DNF
487 Riccardo Kuhar Individual - - DNF
412 Ante Babić BK NoSTress* - - DNF
50+
1. 505 Ante Saratlija BBK Orlov krug 01:30:23.528 Zavrsio 250
2. 526 Mirsad Čizmić BK Cazin 01:35:53.569 Zavrsio 200
3. 501 Goran Vučica BBK Faros* 01:37:44.848 Zavrsio 160
4. 503 Zoran Teur BK NoSTress* 01:38:42.871 Zavrsio 150
5. 510 Denis Cvjetković BBK Faros* 01:40:17.717 Zavrsio 140
6. 502 Saša Nikić BBK Faros* 01:47:00.858 Zavrsio 130
7. 500 Srđa Uzelac BBK Faros* 01:52:04.862 Zavrsio 120
8. 508 Luka Jakovljević BK Macaklin 02:09:06.016 Zavrsio 110
516 Rino Smajo Individual - - DNF