Rekreativna MTB liga Dalmacije
Rekreativna MTB liga Dalmacije

12. kolo, XCM "Velika nagrada Knina"

RASPIS UTRKE

Prijavljeni vozaci (197)

Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Mjesto Startni broj Ime i Prezime Klub Vrijeme Status Bodovi
ZENE
1. 601 Tina Papić BK Kairos 01:23:29.592 Zavrsio 250
2. 626 Tanja Barišić BBK Orlov krug 01:24:39.082 Zavrsio 200
3. 610 Jelena Barešić BBK Pakoštane 01:29:00.851 Zavrsio 160
4. 629 Tanja Čondrić BK Konavle 01:31:36.171 Zavrsio 150
5. 636 Marina Kazija BBK Pakoštane 01:31:43.101 Zavrsio 140
6. 606 Karmen Škiljić BBK Pakoštane 01:37:31.664 Zavrsio 130
7. 604 Nikolina Samirić BK Aks 01:37:52.188 Zavrsio 120
8. 600 Silvija Orlović BK Aks 01:51:13.936 Zavrsio 110
9. 638 Tea Šarić BK Primošten 01:54:16.513 Zavrsio 100
10. 605 Maja Morožin BBK Pakoštane 02:06:02.444 Zavrsio 90
11. 608 Sandra Pintarić BK Adrion Oros 02:07:55.782 Zavrsio 80
12. 637 Ivana Šimunović BK Adrion Oros 02:15:32.542 Zavrsio 75
611 Marijana Šimić Individual - - DNF
U16
1. 51 Siniša Lukić BK Kozara 01:13:13.476 Zavrsio 250
2. 23 Petar Bašić BK Kamešnica 01:19:39.549 Zavrsio 200
3. 11 Vijeko Fantina BBK Orlov krug 01:21:02.723 Zavrsio 160
4. 46 Luka Bašić BK Kamešnica 01:30:59.582 Zavrsio 150
5. 35 Petar Bečko BK Kamešnica 01:36:43.194 Zavrsio 140
6. 16 Stipe Latin BBK Orlov krug 01:38:25.539 Zavrsio 130
7. 34 Ante Klarić BBK Orlov krug 01:40:04.233 Zavrsio 120
8. 62 Jure Prelas BK Kamešnica 01:51:41.611 Zavrsio 110
9. 63 Martin Staničić Individual 01:57:15.410 Zavrsio 100
10. 64 Marjan Vukančić Individual 02:20:02.342 Zavrsio 90
65 Antonio Prebeg Individual - - DNF
36 Boris Laco BK Kamešnica - - Prijavljen
16-20
1. 103 Filip Barać BK Kairos 01:18:05.516 Zavrsio 250
2. 109 Kristijan Budimir BK Fortica 01:18:55.430 Zavrsio 200
3. 127 Senad Prošić BK Cazin 01:21:11.230 Zavrsio 160
4. 115 Ivan Deronja BK Livno 01:24:50.148 Zavrsio 150
5. 128 Ivan Ivanušić BK Kamešnica 01:28:24.279 Zavrsio 140
6. 108 Alen Liković BK Metković 01:29:33.691 Zavrsio 130
7. 107 Ivan Lalić BK Faust Vrančić 01:29:46.532 Zavrsio 120
8. 110 Ivo Beroš BK Marjan 01:32:22.069 Zavrsio 110
9. 118 Matija Pavlović BBK Pakoštane 01:32:35.772 Zavrsio 100
10. 141 David Mijić BK Kozara 01:33:32.967 Zavrsio 90
11. 105 Antonio Temmel BBK Pakoštane 01:36:20.197 Zavrsio 80
12. 104 David Bara BK Faust Vrančić 01:45:21.269 Zavrsio 75
13. 140 Adis Selimović BK Cazin 01:45:27.365 Zavrsio 70
14. 102 Frane Iljadica BK Fortica 02:23:21.272 Zavrsio 65
139 Mario Radnić BK Kamešnica 03:00:00.000 DSQ 160
117 Ljuban Gudelj BK Livno - - DNF
143 Josip Uremović Individual - - DNF
100 Dario Vranješ BK Kairos - - Prijavljen
20-30
1. 234 Carlo Petković BBK Orlov krug 01:15:56.989 Zavrsio 250
2. 232 Haris Puškar BK Cazin 01:18:31.003 Zavrsio 200
3. 269 Saša Jeftinić BGK Tuškanac 01:18:51.506 Zavrsio 160
4. 201 Ante Perica BK Aks 01:21:45.878 Zavrsio 150
5. 209 Stipe Palinić BK NoSTress* 01:21:49.637 Zavrsio 140
6. 250 Filip Bolanča BK Primošten 01:23:04.331 Zavrsio 130
7. 225 Zvonimir Ćuk BK Adrion Oros 01:23:34.775 Zavrsio 120
8. 207 Davor Krezić BK NoSTress* 01:23:41.039 Zavrsio 110
9. 205 Leo Baleta BK Kairos 01:25:21.246 Zavrsio 100
10. 244 Luka Velić BK Adrion Oros 01:28:15.542 Zavrsio 90
11. 214 Frane Drpić BK Timun 01:29:05.551 Zavrsio 80
12. 268 Petar Bašić BK Kamešnica 01:34:11.168 Zavrsio 75
13. 252 Marko Krvavac BK Metković 01:36:17.374 Zavrsio 70
14. 204 Antonio Vidović BK Primošten 01:36:18.184 Zavrsio 65
15. 276 Juraj Ugrinić Individual 01:36:27.461 Zavrsio 60
16. 220 Ivan Banović BK Konavle 01:38:14.299 Zavrsio 55
17. 272 Ivica Kurtović Individual 01:38:26.385 Zavrsio 50
18. 274 Josip Škugor Individual 01:39:52.474 Zavrsio 45
19. 264 Teo Peko Individual 01:42:44.341 Zavrsio 40
20. 200 Ivan Brčić BK Aks 01:42:57.874 Zavrsio 35
21. 233 Marin Botić BK Oluja 01:46:28.161 Zavrsio 30
22. 218 Vice Vulin BBK Pakoštane 01:47:51.993 Zavrsio 25
23. 273 Jasmin Ljubijankić BK Cazin 02:04:33.217 Zavrsio 20
24. 221 Ivan Dominis Individual 02:11:44.463 Zavrsio 15
25. 224 Ante Soža BK Primošten 02:16:57.359 Zavrsio 10
206 Tino Bašić BK Kamešnica - - DNF
208 Marko Pehar BK Adrion Oros - - DNF
243 Krste Kursar Individual - - DNF
30-40
1. 395 Tonko Juras BBK Orlov krug 01:14:49.127 Zavrsio 250
2. 382 Marin Pejdo BBK Orlov krug 01:17:00.963 Zavrsio 200
3. 3330 Goran Stijak Individual 01:17:01.467 Zavrsio 160
4. 361 Irvin Hušić BK Cazin 01:17:06.665 Zavrsio 150
5. 309 Nikola Svilan BK Kairos 01:19:33.569 Zavrsio 140
6. 336 Dženis Čanjevac BBK Orlov krug 01:20:30.305 Zavrsio 130
7. 359 Ante Šarlija BBK Orlov krug 01:20:30.716 Zavrsio 120
8. 327 Jurica Rakić BBK Orlov krug 01:20:31.295 Zavrsio 110
9. 350 Goran Bošković BK Konavle 01:21:10.755 Zavrsio 100
10. 331 Marin Zorica BBK Pakoštane 01:21:11.746 Zavrsio 90
11. 325 Ivan Kurtov BBK Pakoštane 01:21:47.871 Zavrsio 80
12. 3341 Martin Prelas BK Kamešnica 01:23:52.229 Zavrsio 75
13. 389 Danijel Čogelja BK Fortica 01:24:03.084 Zavrsio 70
14. 312 Nikola Knežević BBK Orlov krug 01:25:48.460 Zavrsio 65
15. 363 Roko Roca BBK Orlov krug 01:25:49.000 Zavrsio 60
16. 307 Ante Marić BK Faust Vrančić 01:25:50.000 Zavrsio 55
17. 314 Ozren Cmrečnjak BK Kairos 01:27:38.782 Zavrsio 50
18. 332 Jure Škiljić BBK Pakoštane 01:27:45.443 Zavrsio 45
19. 302 Ante Bogdan BK Primošten 01:28:18.348 Zavrsio 40
20. 3306 Goran Erceg BK Livno 01:28:21.522 Zavrsio 35
21. 364 Bepo Poljičak BBK Orlov krug 01:29:26.111 Zavrsio 30
22. 310 Mirko Božić BBK Faros* 01:29:34.867 Zavrsio 25
23. 3358 Joško Vrljičak BK Marjan 01:29:46.895 Zavrsio 20
24. 308 Tomislav Staničić Dinarske staze 01:32:21.000 Zavrsio 15
25. 3305 Andrija Lončar Individual 01:35:39.111 Zavrsio 10
26. 377 Ivica Deronja BK Adrion Oros 01:35:56.249 Zavrsio
27. 303 Mile Matić BK Fortica 01:36:50.826 Zavrsio
28. 3352 Filip Vidić BK Vlaji Sinj 01:37:09.144 Zavrsio
29. 334 Joško Jurin BK Primošten 01:37:13.793 Zavrsio
30. 369 Josip Đula BK Kamešnica 01:38:44.242 Zavrsio
31. 372 Tomislav Bilać BK Aks 01:39:29.993 Zavrsio
32. 399 Frano Vukasović BK Vlaji Sinj 01:39:40.559 Zavrsio
33. 319 Melvin Barešić BBK Pakoštane 01:40:48.721 Zavrsio
34. 3357 Denis Bobeta BK Vlaji Sinj 01:40:54.911 Zavrsio
35. 3343 Šime Baraba BK Posedarje 01:41:00.861 Zavrsio
36. 323 Žarko Perković BK RideOverVis* 01:42:02.273 Zavrsio
37. 317 Jurica Drlje BK Adrion Oros 01:42:39.293 Zavrsio
38. 322 Ivan Plenča BK Faust Vrančić 01:42:54.789 Zavrsio
39. 339 Fabijan Miš BK Faust Vrančić 01:42:58.582 Zavrsio
40. 301 Ivica Babačić BK Primošten 01:45:20.066 Zavrsio
41. 3356 Nikola Juričević BK Posedarje 01:46:17.174 Zavrsio
42. 3359 Željko Jukić Dinarske staze 01:49:27.453 Zavrsio
43. 316 Davor Morožin BBK Pakoštane 01:53:23.769 Zavrsio
44. 3355 Boris Prusac BK Vitez 01:53:30.681 Zavrsio
45. 305 Dario Orlović BK Aks 01:54:40.956 Zavrsio
46. 3312 Dalibor Mamić Individual 01:55:50.625 Zavrsio
47. 3314 Hrvoje Marinčić Individual 02:02:08.723 Zavrsio
48. 3360 Tomislav Dominis Individual 02:02:27.857 Zavrsio
49. 351 Andreas Dominiković BK Metković 02:03:09.542 Zavrsio
50. 3333 Adnan Abdagić Individual 02:04:29.368 Zavrsio
51. 326 Kristijan Miletić BK Aks 02:04:43.250 Zavrsio
52. 3313 Duje Tijardović BK Kairos 02:05:42.582 Zavrsio
53. 3361 Nush Paljuca BK Kairos 02:08:16.980 Zavrsio
54. 357 Damir Aljinović BBK Pakoštane 02:09:07.285 Zavrsio
55. 304 Blaž Nižić BK Primošten 02:09:24.220 Zavrsio
56. 346 Ivan Pancirov BK Primošten 02:35:13.532 Zavrsio
391 Marko Birkić Individual - - Prijavljen
384 Šime Bolić BK Posedarje - - Prijavljen
3324 Jure Buljan Individual - - Prijavljen
3311 Ivan Žanko BK Kamešnica - - Prijavljen
40-50
1. 472 Ivica Mesarić BBK Orlov krug 01:13:51.072 Zavrsio 250
2. 461 Jorgen Huybrechts BK Kairos 01:19:09.759 Zavrsio 200
3. 416 Zlatko Spahija BBK Orlov krug 01:19:32.279 Zavrsio 160
4. 497 Mario Šubr BK Našice 01:20:31.717 Zavrsio 150
5. 434 Antonio Barišić BBK Orlov krug 01:21:23.517 Zavrsio 140
6. 423 Dario Čondrić BK Konavle 01:21:27.482 Zavrsio 130
7. 470 Dragan Jelinčić BK Vlaji Sinj 01:22:23.582 Zavrsio 120
8. 401 Damir Senečić BK Faust Vrančić 01:24:06.016 Zavrsio 110
9. 419 Dragan Nevistić BK Kairos 01:24:07.407 Zavrsio 100
10. 409 Joško Fržop BBK Orlov krug 01:24:15.036 Zavrsio 90
11. 447 Ivan Bašić BK Kamešnica 01:27:33.507 Zavrsio 80
12. 443 Romeo Fantina Individual 01:29:35.707 Zavrsio 75
13. 422 Vjeko Juričin BBK Pakoštane 01:30:13.332 Zavrsio 70
14. 433 Grgo Franin Pečarica BBK Orlov krug 01:31:47.835 Zavrsio 65
15. 413 Sandi Bajramagić BK NoSTress* 01:32:09.000 Zavrsio 60
16. 475 Neven Šestan BBK Orlov krug 01:32:47.466 Zavrsio 55
17. 498 Siniša Radulović BBK Orlov krug 01:33:16.140 Zavrsio 50
18. 418 Johnnie Kazija BBK Pakoštane 01:33:33.447 Zavrsio 45
19. 438 Zoran Čosić BK Konavle 01:35:12.463 Zavrsio 40
20. 436 Marin Perković BK Konavle 01:36:06.305 Zavrsio 35
21. 466 Zvonimir Benčik BK Zadar 01:36:27.963 Zavrsio 30
22. 414 Tomislav Zrilić BBK Pakoštane 01:37:11.948 Zavrsio 25
23. 483 Alan Dodig BK Kairos 01:38:39.371 Zavrsio 20
24. 448 Dražen Božić Individual 01:39:28.309 Zavrsio 15
25. 499 Ugo Dalbello BK Vlaji Sinj 01:42:56.933 Zavrsio 10
26. 424 Goran Grbelja BBK Orlov krug 01:43:06.288 Zavrsio
27. 441 Mate Rajčić Individual 01:44:42.653 Zavrsio
28. 451 Gordan Periša BK Fortica 01:45:38.329 Zavrsio
29. 445 Ivica Ivanović BBK Pakoštane 01:46:43.026 Zavrsio
30. 412 Ante Babić BK NoSTress* 01:47:51.131 Zavrsio
31. 402 Krešimir Bilić BK Fortica 01:49:10.053 Zavrsio
32. 468 Ivica Prgin BK Fortica 01:49:44.943 Zavrsio
33. 400 Mišel Krpeta BBK Pakoštane 01:50:42.342 Zavrsio
34. 4400 Abdulah Ćehić BK Cazin 01:51:05.694 Zavrsio
35. 496 Petar Petre Bašić BK Kamešnica 01:53:02.726 Zavrsio
36. 420 Igor Stojanov BBK Pakoštane 01:56:23.163 Zavrsio
37. 4403 Stipe Dulibić BBK Orlov krug 02:04:38.875 Zavrsio
38. 454 Aris Mikulandra Individual 02:04:54.651 Zavrsio
39. 473 Mićo Klarić Individual 02:05:48.864 Zavrsio
40. 426 Oliver Bura Individual 02:12:15.653 Zavrsio
41. 415 Ivan Ursić BK Makarska 02:12:43.213 Zavrsio
42. 403 Stipe Baranović-Ivina BK Fortica 02:16:17.170 Zavrsio
43. 476 Damir Drasković Individual 02:21:14.408 Zavrsio
44. 4402 Goran Erak BK Primošten 02:35:15.127 Zavrsio
456 Alekandar Barić Individual - - DNF
486 Marko Barać BK Kairos - - DNF
437 Milan Šimić BK Fortica - - DNF
444 Denis Čala BK Faust Vrančić - - DNF
460 Gordan Keršin Individual - - Prijavljen
488 Pero Tomaš BK Timun - - Prijavljen
427 Miro Jaman BK Zadar - - Prijavljen
421 Pavle Novak BK Fortica - - Prijavljen
50+
1. 509 Luka Volarević BK Metković 01:32:25.779 Zavrsio 250
2. 515 Žarko Vukadin BK Livno 01:35:00.030 Zavrsio 200
3. 501 Goran Vučica BBK Faros* 01:35:23.418 Zavrsio 160
4. 503 Zoran Teur BK NoSTress* 01:36:53.391 Zavrsio 150
5. 500 Srđa Uzelac BBK Faros* 01:41:31.552 Zavrsio 140
6. 502 Saša Nikić BBK Faros* 01:42:13.196 Zavrsio 130
7. 514 Ivica Zenić BK Faust Vrančić 01:42:28.644 Zavrsio 120
8. 510 Denis Cvjetković BBK Faros* 01:49:11.220 Zavrsio 110
9. 527 Josip Zorica BK Vlaji Sinj 01:49:16.375 Zavrsio 100
10. 528 Sejad Salkić BK Cazin 02:00:15.927 Zavrsio 90
11. 508 Luka Jakovljević BK Macaklin 02:04:02.362 Zavrsio 80
12. 506 Vinko Rubinjoni BK Kairos 02:14:19.596 Zavrsio 75
13. 516 Rino Smajo Individual 02:29:02.868 Zavrsio 70
526 Mirsad Čizmić BK Cazin - - Prijavljen