Rekreativna MTB liga Dalmacije
Rekreativna MTB liga Dalmacije

2. kolo, Uspon na Prominu

RASPIS UTRKE

Prijavljeni vozaci (162)

Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Mjesto Startni broj Ime i Prezime Klub Vrijeme Status Bodovi
ZENE
1. 606 Karmen Škiljić BBK Pakoštane 00:38:55.000 Zavrsio 250
2. 601 Tina Papić BK Kairos 00:44:00.000 Zavrsio 200
3. 600 Silvija Orlović BK Aks 00:44:42.000 Zavrsio 160
4. 607 Maja Ena Ljuba BK Faust Vrančić 00:46:10.000 Zavrsio 150
5. 610 Jelena Barešić BBK Pakoštane 00:46:45.000 Zavrsio 140
6. 604 Nikolina Samirić BK Aks 00:47:10.000 Zavrsio 130
7. 609 Kristina Brčić BK Aks 00:51:03.000 Zavrsio 120
8. 612 Luciana Periša BK Fortica 00:58:54.000 Zavrsio 110
9. 615 Maja Dubravica BK Aks 01:02:02.000 Zavrsio 100
10. 622 Rebecca Šurija BBK Orlov krug 01:11:40.000 Zavrsio 90
U16
1. 6 Matija Orlović BK Aks 00:37:29.000 Zavrsio 250
2. 23 Petar Bašić BK Kamešnica 00:42:10.000 Zavrsio 200
3. 37 Toma Kristić BK Marjan 00:44:30.000 Zavrsio 160
4. 34 Ante Klarić BBK Orlov krug 00:47:20.000 Zavrsio 150
5. 38 Luka Bete BK Konavle 00:48:10.000 Zavrsio 140
6. 28 Bruno Jelinčić BK Vlaji Sinj 00:49:00.000 Zavrsio 130
7. 16 Stipe Latin BBK Orlov krug 00:49:20.000 Zavrsio 120
8. 29 Marino Erstić BK Aks 00:51:00.000 Zavrsio 110
9. 17 Luciano Brala BK Faust Vrančić 00:52:30.000 Zavrsio 100
10. 35 Petar Bečko BK Kamešnica 00:58:30.000 Zavrsio 90
11. 36 Boris Laco BK Kamešnica 00:58:31.000 Zavrsio 80
9 Matija Španja BBK Orlov krug - - Prijavljen
22 Bruno Paškalin BK Fortica - - Prijavljen
16-20
1. 125 Antonio Barać BK Livno 00:44:42.882 Zavrsio 250
2. 116 Roko Fržop BBK Orlov krug 00:47:33.298 Zavrsio 200
3. 109 Kristijan Budimir BK Fortica 00:51:13.967 Zavrsio 160
4. 115 Ivan Deronja BK Livno 00:55:29.131 Zavrsio 150
5. 103 Filip Barać BK Kairos 00:56:11.559 Zavrsio 140
6. 120 Antonio Juričin BBK Orlov krug 00:56:58.397 Zavrsio 130
7. 107 Ivan Lalić BK Faust Vrančić 00:58:16.200 Zavrsio 120
8. 121 Lovro Čondrić BK Konavle 00:58:24.000 Zavrsio 110
9. 118 Matija Pavlović BBK Pakoštane 01:01:49.046 Zavrsio 100
10. 108 Alen Liković BK Metković 01:03:34.280 Zavrsio 90
11. 111 Mate Miletić BK Aks 01:05:02.576 Zavrsio 80
12. 105 Antonio Temmel BBK Pakoštane 01:08:46.361 Zavrsio 75
13. 126 Josip Smoljo BK Kamešnica 01:08:53.928 Zavrsio 70
14. 104 David Bara BK Faust Vrančić 01:11:02.494 Zavrsio 65
15. 100 Dario Vranješ BK Kairos 01:19:47.289 Zavrsio 60
16. 102 Frane Iljadica BK Fortica 01:20:23.062 Zavrsio 55
20-30
1. 234 Carlo Petković BBK Orlov krug 00:45:41.388 Zavrsio 250
2. 228 Ivan Brčić BK Kamešnica 00:48:48.278 Zavrsio 200
3. 231 Bernard Samardžić BK Kairos 00:49:25.701 Zavrsio 160
4. 203 Roko Pavlinušić BK Kamešnica 00:50:26.190 Zavrsio 150
5. 208 Marko Pehar BK Adrion Oros 00:53:07.585 Zavrsio 140
6. 201 Ante Perica BK Aks 00:53:15.878 Zavrsio 130
7. 209 Stipe Palinić BK NoSTress* 00:53:47.971 Zavrsio 120
8. 207 Davor Krezić BK NoSTress* 00:59:54.510 Zavrsio 110
9. 244 Luka Velić BK Adrion Oros 01:02:45.542 Zavrsio 100
10. 214 Frane Drpić BK Timun 01:03:47.992 Zavrsio 90
11. 200 Ivan Brčić BK Aks 01:05:04.463 Zavrsio 80
12. 240 Stipe Peran Individual 01:05:59.619 Zavrsio 75
13. 218 Vice Vulin BBK Pakoštane 01:10:53.796 Zavrsio 70
14. 245 Ivan Adžić BK Faust Vrančić 01:12:34.276 Zavrsio 65
15. 206 Tino Bašić BK Kamešnica 01:14:45.107 Zavrsio 60
16. 247 Vid Glogovac BK Adrion Oros 01:19:00.299 Zavrsio 55
17. 221 Ivan Dominis Individual 01:31:01.306 Zavrsio 50
210 Mario Guteša BK Kairos - - Prijavljen
246 Vinko Zaninović BK Fortica - - Prijavljen
224 Ante Soža BK Primošten - - Prijavljen
30-40
1. 3300 Aleksandar Mataruga Individual 00:47:06.000 Zavrsio 250
2. 361 Irvin Hušić BK Cazin 00:47:59.648 Zavrsio 200
3. 395 Tonko Juras BBK Orlov krug 00:48:24.618 Zavrsio 160
4. 382 Marin Pejdo BBK Orlov krug 00:49:05.114 Zavrsio 150
5. 349 Dalibor Talajić BK Metković 00:49:17.400 Zavrsio 140
6. 327 Jurica Rakić BBK Orlov krug 00:49:53.267 Zavrsio 130
7. 309 Nikola Svilan BK Kairos 00:50:14.275 Zavrsio 120
8. 331 Marin Zorica BBK Pakoštane 00:51:02.252 Zavrsio 110
9. 350 Goran Bošković BK Konavle 00:53:21.417 Zavrsio 100
10. 312 Nikola Knežević BBK Orlov krug 00:54:04.746 Zavrsio 90
11. 375 Ante Šprljan BBK Orlov krug 00:54:13.140 Zavrsio 80
12. 389 Danijel Čogelja BK Fortica 00:54:32.012 Zavrsio 75
13. 306 Bojan Karanović BK Faust Vrančić 00:54:42.868 Zavrsio 70
14. 325 Ivan Kurtov BBK Pakoštane 00:54:52.878 Zavrsio 65
15. 379 Tomislav Mijatović BK Marjan 00:57:57.536 Zavrsio 60
16. 399 Frano Vukasović BK Vlaji Sinj 00:58:29.520 Zavrsio 55
17. 3302 Jurica Fuštin BK Primošten 00:59:35.065 Zavrsio 50
18. 363 Roko Roca BBK Orlov krug 01:00:55.000 Zavrsio 45
19. 310 Mirko Božić BBK Faros* 01:01:12.085 Zavrsio 40
20. 376 Antonio Ivas BBK Orlov krug 01:01:25.397 Zavrsio 35
21. 308 Tomislav Staničić Dinarske staze 01:01:57.516 Zavrsio 30
22. 332 Jure Škiljić BBK Pakoštane 01:02:20.729 Zavrsio 25
23. 370 Ivan Katić BK Kamešnica 01:02:42.835 Zavrsio 20
24. 364 Bepo Poljičak BBK Orlov krug 01:04:09.655 Zavrsio 15
25. 334 Joško Jurin BK Primošten 01:04:26.881 Zavrsio 10
26. 359 Ante Šarlija BBK Orlov krug 01:05:08.862 Zavrsio
27. 377 Ivica Deronja BK Adrion Oros 01:06:37.792 Zavrsio
28. 323 Žarko Perković BK RideOverVis* 01:07:33.283 Zavrsio
29. 385 Josip Pelajić BBK Orlov krug 01:08:43.000 Zavrsio
30. 303 Mile Matić BK Fortica 01:09:42.674 Zavrsio
31. 394 Ivo Hanzijer BK Konavle 01:09:56.000 Zavrsio
32. 372 Tomislav Bilać BK Aks 01:11:38.036 Zavrsio
33. 322 Ivan Plenča BK Faust Vrančić 01:12:31.789 Zavrsio
34. 317 Jurica Drlje BK Adrion Oros 01:16:08.305 Zavrsio
35. 304 Blaž Nižić BK Primošten 01:20:15.382 Zavrsio
36. 398 Vlaho Bošković BK Konavle 01:29:01.644 Zavrsio
37. 316 Davor Morožin BBK Pakoštane 01:38:19.098 Zavrsio
357 Damir Aljinović BBK Pakoštane - - DNF
378 Matija Ereš BK Metković - - DNF
346 Ivan Pancirov BK Primošten - - DNF
367 Hrvoje Tomljanović Individual - - Prijavljen
345 Slaven Kolanović BK Primošten - - Prijavljen
344 Jakov Lopatni BBK Orlov krug - - Prijavljen
396 Luka Šopić Individual - - Prijavljen
40-50
1. 442 Ivica Cvitković BK Vlaji Sinj 00:48:11.515 Zavrsio 250
2. 472 Ivica Mesarić BBK Orlov krug 00:50:35.111 Zavrsio 200
3. 416 Zlatko Spahija BBK Orlov krug 00:52:38.964 Zavrsio 160
4. 419 Dragan Nevistić BK Kairos 00:54:15.891 Zavrsio 150
5. 470 Dragan Jelinčić BK Vlaji Sinj 00:54:37.167 Zavrsio 140
6. 434 Antonio Barišić BBK Orlov krug 00:55:00.000 Zavrsio 130
7. 409 Joško Fržop BBK Orlov krug 00:55:08.119 Zavrsio 120
8. 423 Dario Čondrić BK Konavle 00:55:48.032 Zavrsio 110
9. 477 Paško Gracin BK Primošten 00:57:45.796 Zavrsio 100
10. 466 Zvonimir Benčik BK Zadar 01:01:33.421 Zavrsio 90
11. 418 Johnnie Kazija BBK Pakoštane 01:03:12.023 Zavrsio 80
12. 475 Neven Šestan BBK Orlov krug 01:03:42.109 Zavrsio 75
13. 422 Vjeko Juričin BBK Pakoštane 01:03:58.000 Zavrsio 70
14. 413 Sandi Bajramagić BK NoSTress* 01:04:42.907 Zavrsio 65
15. 433 Grgo Franin Pečarica BBK Orlov krug 01:04:51.292 Zavrsio 60
16. 436 Marin Perković BK Konavle 01:06:39.779 Zavrsio 55
17. 408 Goran Jakovljević BK Faust Vrančić 01:06:45.440 Zavrsio 50
18. 451 Gordan Periša BK Fortica 01:10:48.075 Zavrsio 45
19. 412 Ante Babić BK NoSTress* 01:10:56.604 Zavrsio 40
20. 462 Eduard Botrić BK RideOverVis* 01:10:59.654 Zavrsio 35
21. 425 Mirko Bura BK Faust Vrančić 01:13:54.742 Zavrsio 30
22. 448 Dražen Božić Individual 01:14:08.897 Zavrsio 25
23. 410 Marko Leković BBK Orlov krug 01:16:06.381 Zavrsio 20
24. 407 Mario Ilinčić BBK Orlov krug 01:18:48.220 Zavrsio 15
25. 400 Mišel Krpeta BBK Pakoštane 01:25:01.914 Zavrsio 10
26. 479 Marin Šimić BK Makarska 01:25:08.000 Zavrsio
27. 478 Albert Vrdoljak BK NoSTress* 01:27:37.513 Zavrsio
28. 411 Miro Šetka Individual 01:27:42.747 Zavrsio
29. 445 Ivica Ivanović BBK Pakoštane 01:30:11.572 Zavrsio
30. 426 Oliver Bura Individual 01:30:34.036 Zavrsio
31. 456 Alekandar Barić Individual 01:31:03.750 Zavrsio
32. 476 Damir Drasković Individual 01:34:16.311 Zavrsio
33. 454 Aris Mikulandra Individual 01:36:50.538 Zavrsio
34. 429 Marko Juričev Barbin Individual 01:40:07.237 Zavrsio
453 Željko Barešić BBK Pakoštane - - DNF
480 Zdenko Puljić Individual - - DNF
414 Tomislav Zrilić BBK Pakoštane - - DNF
473 Mićo Klarić Individual - - DNF
435 Željko Nižić BK Primošten - - Prijavljen
437 Milan Šimić BK Fortica - - Prijavljen
441 Mate Rajčić Individual - - Prijavljen
50+
1. 505 Ante Saratlija BBK Orlov krug 00:55:30.828 Zavrsio 250
2. 519 Branko Milković BBK Orlov krug 00:59:52.461 Zavrsio 200
3. 510 Denis Cvjetković BBK Faros* 01:00:55.506 Zavrsio 160
4. 509 Luka Volarević BK Metković 01:04:11.348 Zavrsio 150
5. 501 Goran Vučica BBK Faros* 01:04:49.634 Zavrsio 140
6. 515 Žarko Vukadin BK Livno 01:06:57.555 Zavrsio 130
7. 500 Srđa Uzelac BBK Faros* 01:07:03.351 Zavrsio 120
8. 514 Ivica Zenić BK Faust Vrančić 01:07:41.282 Zavrsio 110
9. 503 Zoran Teur BK NoSTress* 01:08:22.693 Zavrsio 100
10. 502 Saša Nikić BBK Faros* 01:09:35.753 Zavrsio 90
11. 520 Željko Kristić BK Marjan 01:10:27.336 Zavrsio 80
12. 518 Zoran Krstekanić Individual 01:12:46.861 Zavrsio 75
13. 513 Vibor Kos Individual 01:13:03.548 Zavrsio 70
14. 506 Vinko Rubinjoni BK Kairos 01:23:05.173 Zavrsio 65
15. 508 Luka Jakovljević BK Macaklin 01:33:37.546 Zavrsio 60
16. 516 Rino Smajo Individual 01:52:13.806 Zavrsio 55
17. 517 Laslo Štanjo Individual 01:53:32.493 Zavrsio 50
504 Djura Tot BK Faust Vrančić - - Prijavljen