Rekreativna MTB liga Dalmacije
Rekreativna MTB liga Dalmacije

3. kolo, XCM Šibenik 950

RASPIS UTRKE

Prijavljeni vozaci (159)

Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Mjesto Startni broj Ime i Prezime Klub Vrijeme Status Bodovi
ZENE
1. 627 Maja Perinović BK Zadar 00:53:33.630 Zavrsio 250
2. 606 Karmen Škiljić BBK Pakoštane 00:55:34.578 Zavrsio 200
3. 626 Tanja Barišić BBK Orlov krug 00:57:05.270 Zavrsio 160
4. 604 Nikolina Samirić BK Aks 00:58:46.223 Zavrsio 150
5. 601 Tina Papić BK Kairos 00:59:36.903 Zavrsio 140
6. 610 Jelena Barešić BBK Pakoštane 01:11:18.954 Zavrsio 130
7. 612 Luciana Periša BK Fortica 01:17:40.088 Zavrsio 120
8. 622 Rebecca Šurija BBK Orlov krug 01:35:18.823 Zavrsio 110
9. 608 Sandra Pintarić BK Adrion Oros 01:36:46.647 Zavrsio 100
10. 623 Ana Prgin Individual 01:48:21.448 Zavrsio 90
628 Nina Dokoza BK Zadar - - Prijavljen
U16
1. 23 Petar Bašić BK Kamešnica 00:23:48.732 Zavrsio 250
2. 39 Josip Juras BK Fortica 00:23:49.170 Zavrsio 200
3. 11 Vijeko Fantina BBK Orlov krug 00:24:44.637 Zavrsio 160
4. 22 Bruno Paškalin BK Fortica 00:25:05.392 Zavrsio 150
5. 6 Matija Orlović BK Aks 00:25:22.092 Zavrsio 140
6. 12 Nikola Nevistić BK Kairos 00:25:22.630 Zavrsio 130
7. 34 Ante Klarić BBK Orlov krug 00:26:02.551 Zavrsio 120
8. 17 Luciano Brala BK Faust Vrančić 00:26:09.933 Zavrsio 110
9. 28 Bruno Jelinčić BK Vlaji Sinj 00:27:31.971 Zavrsio 100
10. 40 Nicolas Gojković BK Zadar 00:28:07.874 Zavrsio 90
11. 29 Marino Erstić BK Aks 00:28:09.789 Zavrsio 80
12. 41 Roko Dokoza BK Zadar 00:28:32.733 Zavrsio 75
13. 44 Marko Bačelić Individual 00:33:41.444 Zavrsio 70
14. 42 Luka Škara BK Zadar 00:36:04.167 Zavrsio 65
15. 43 Roko Šintić BK Zadar 00:42:42.627 Zavrsio 60
30 Roko Šurija BBK Orlov krug - - Prijavljen
16-20
1. 103 Filip Barać BK Kairos 01:23:59.144 Zavrsio 250
2. 116 Roko Fržop BBK Orlov krug 01:24:03.641 Zavrsio 200
3. 109 Kristijan Budimir BK Fortica 01:27:55.459 Zavrsio 160
4. 107 Ivan Lalić BK Faust Vrančić 01:38:45.585 Zavrsio 150
5. 111 Mate Miletić BK Aks 01:47:06.101 Zavrsio 140
6. 108 Alen Liković BK Metković 01:56:09.884 Zavrsio 130
7. 105 Antonio Temmel BBK Pakoštane 01:59:20.470 Zavrsio 120
8. 104 David Bara BK Faust Vrančić 02:02:48.088 Zavrsio 110
9. 101 Nino Ninić BK Faust Vrančić 02:08:39.404 Zavrsio 100
10. 106 Tomislav Pušić BK Timun 02:27:30.073 Zavrsio 90
115 Ivan Deronja BK Livno - - DNF
121 Lovro Čondrić BK Konavle - - DNF
110 Ivo Beroš BK Marjan - - Prijavljen
20-30
1. 234 Carlo Petković BBK Orlov krug 01:19:25.836 Zavrsio 250
2. 231 Bernard Samardžić BK Kairos 01:24:01.783 Zavrsio 200
3. 228 Ivan Brčić BK Kamešnica 01:26:53.236 Zavrsio 160
4. 232 Haris Puškar BK Cazin 01:26:53.517 Zavrsio 150
5. 229 Ivan Radaković BK Faust Vrančić 01:30:16.861 Zavrsio 140
6. 209 Stipe Palinić BK NoSTress* 01:30:20.311 Zavrsio 130
7. 201 Ante Perica BK Aks 01:30:27.505 Zavrsio 120
8. 225 Zvonimir Ćuk BK Adrion Oros 01:31:29.877 Zavrsio 110
9. 208 Marko Pehar BK Adrion Oros 01:32:13.266 Zavrsio 100
10. 205 Leo Baleta BK Kairos 01:32:47.730 Zavrsio 90
11. 207 Davor Krezić BK NoSTress* 01:38:01.286 Zavrsio 80
12. 214 Frane Drpić BK Timun 01:44:45.650 Zavrsio 75
13. 206 Tino Bašić BK Kamešnica 01:55:40.000 Zavrsio 70
14. 230 Božidar Dijan Individual 01:55:56.644 Zavrsio 65
15. 240 Stipe Peran Individual 02:24:51.963 Zavrsio 60
249 Rafael Kržanić Individual - - DNF
210 Mario Guteša BK Kairos - - DNF
220 Ivan Banović BK Konavle - - DNF
200 Ivan Brčić BK Aks - - DNF
250 Filip Bolanča BK Primošten - - DNF
204 Antonio Vidović BK Primošten - - Prijavljen
237 Krešimir Klarić Individual - - Prijavljen
30-40
1. 395 Tonko Juras BBK Orlov krug 01:22:27.779 Zavrsio 250
2. 382 Marin Pejdo BBK Orlov krug 01:24:42.749 Zavrsio 200
3. 327 Jurica Rakić BBK Orlov krug 01:27:58.799 Zavrsio 160
4. 331 Marin Zorica BBK Pakoštane 01:28:22.190 Zavrsio 150
5. 375 Ante Šprljan BBK Orlov krug 01:29:09.299 Zavrsio 140
6. 349 Dalibor Talajić BK Metković 01:31:27.562 Zavrsio 130
7. 350 Goran Bošković BK Konavle 01:32:50.686 Zavrsio 120
8. 307 Ante Marić BK Faust Vrančić 01:34:02.500 Zavrsio 110
9. 363 Roko Roca BBK Orlov krug 01:34:02.687 Zavrsio 100
10. 312 Nikola Knežević BBK Orlov krug 01:34:57.190 Zavrsio 90
11. 325 Ivan Kurtov BBK Pakoštane 01:37:55.345 Zavrsio 80
12. 302 Ante Bogdan BK Primošten 01:37:57.000 Zavrsio 75
13. 364 Bepo Poljičak BBK Orlov krug 01:39:57.846 Zavrsio 70
14. 310 Mirko Božić BBK Faros* 01:42:23.868 Zavrsio 65
15. 379 Tomislav Mijatović BK Marjan 01:42:32.428 Zavrsio 60
16. 336 Dženis Čanjevac BBK Orlov krug 01:43:22.470 Zavrsio 55
17. 3305 Andrija Lončar Individual 01:47:20.141 Zavrsio 50
18. 3306 Goran Erceg BK Livno 01:48:06.253 Zavrsio 45
19. 311 Vladimir Budim BK Posedarje 01:51:04.381 Zavrsio 40
20. 376 Antonio Ivas BBK Orlov krug 01:52:45.194 Zavrsio 35
21. 377 Ivica Deronja BK Adrion Oros 01:53:19.624 Zavrsio 30
22. 334 Joško Jurin BK Primošten 01:54:04.036 Zavrsio 25
23. 372 Tomislav Bilać BK Aks 01:56:10.503 Zavrsio 20
24. 369 Josip Đula BK Kamešnica 01:57:37.039 Zavrsio 15
25. 359 Ante Šarlija BBK Orlov krug 02:02:37.361 Zavrsio 10
26. 357 Damir Aljinović BBK Pakoštane 02:03:19.923 Zavrsio
27. 3307 Tomislav Petković Individual 02:04:51.267 Zavrsio
28. 3308 Ivan Špinjača Individual 02:05:47.959 Zavrsio
29. 3303 Nikša Ćurčin BBK Faros* 02:08:23.211 Zavrsio
30. 324 Mladen Karlovčec BK Zadar 02:11:45.233 Zavrsio
31. 322 Ivan Plenča BK Faust Vrančić 02:11:57.219 Zavrsio
309 Nikola Svilan BK Kairos - - DNF
332 Jure Škiljić BBK Pakoštane - - DNF
323 Žarko Perković BK RideOverVis* - - DNF
304 Blaž Nižić BK Primošten - - DNF
342 Ivan Marin BK Timun - - DNF
308 Tomislav Staničić Dinarske staze - - DNF
378 Matija Ereš BK Metković - - DNF
391 Marko Birkić Individual - - DNF
319 Melvin Barešić BBK Pakoštane - - Prijavljen
3304 Jerko Lušić BK Primošten - - Prijavljen
393 Mate Grgas Bile BK Fortica - - Prijavljen
40-50
1. 434 Antonio Barišić BBK Orlov krug 01:27:50.270 Zavrsio 250
2. 409 Joško Fržop BBK Orlov krug 01:27:57.322 Zavrsio 200
3. 416 Zlatko Spahija BBK Orlov krug 01:28:04.548 Zavrsio 160
4. 419 Dragan Nevistić BK Kairos 01:29:14.095 Zavrsio 150
5. 470 Dragan Jelinčić BK Vlaji Sinj 01:29:27.579 Zavrsio 140
6. 423 Dario Čondrić BK Konavle 01:32:21.536 Zavrsio 130
7. 447 Ivan Bašić BK Kamešnica 01:34:02.075 Zavrsio 120
8. 401 Damir Senečić BK Faust Vrančić 01:37:53.973 Zavrsio 110
9. 422 Vjeko Juričin BBK Pakoštane 01:39:28.612 Zavrsio 100
10. 443 Romeo Fantina Individual 01:43:59.318 Zavrsio 90
11. 433 Grgo Franin Pečarica BBK Orlov krug 01:44:11.177 Zavrsio 80
12. 466 Zvonimir Benčik BK Zadar 01:44:55.232 Zavrsio 75
13. 408 Goran Jakovljević BK Faust Vrančić 01:45:13.164 Zavrsio 70
14. 481 Goran Smolić BK Krka - Skradin 01:47:14.944 Zavrsio 65
15. 451 Gordan Periša BK Fortica 01:48:20.726 Zavrsio 60
16. 475 Neven Šestan BBK Orlov krug 01:48:31.874 Zavrsio 55
17. 413 Sandi Bajramagić BK NoSTress* 01:49:21.096 Zavrsio 50
18. 436 Marin Perković BK Konavle 01:50:23.013 Zavrsio 45
19. 427 Miro Jaman BK Zadar 01:56:11.076 Zavrsio 40
20. 459 Marinko Lupi BK Timun 01:59:23.171 Zavrsio 35
21. 425 Mirko Bura BK Faust Vrančić 02:03:10.374 Zavrsio 30
22. 445 Ivica Ivanović BBK Pakoštane 02:03:19.500 Zavrsio 25
23. 468 Ivica Prgin BK Fortica 02:04:49.834 Zavrsio 20
24. 482 Renato Majić Individual 02:10:13.638 Zavrsio 15
25. 462 Eduard Botrić BK RideOverVis* 02:11:18.709 Zavrsio 10
26. 432 Kristijan Friganović BK Adrion Oros 02:18:48.543 Zavrsio
27. 402 Krešimir Bilić BK Fortica 02:20:20.486 Zavrsio
28. 444 Denis Čala BK Faust Vrančić 02:20:20.788 Zavrsio
29. 426 Oliver Bura Individual 02:23:12.624 Zavrsio
453 Željko Barešić BBK Pakoštane - - DNF
476 Damir Drasković Individual - - DNF
414 Tomislav Zrilić BBK Pakoštane - - DNF
455 Tomislav Šiško Individual - - DNF
473 Mićo Klarić Individual - - DNF
474 Dragomir Žaja BK Primošten - - DNF
400 Mišel Krpeta BBK Pakoštane - - DNF
417 Daniel Josef Dujmović BK Primošten - - Prijavljen
50+
1. 505 Ante Saratlija BBK Orlov krug 01:34:59.331 Zavrsio 250
2. 519 Branko Milković BBK Orlov krug 01:37:57.000 Zavrsio 200
3. 515 Žarko Vukadin BK Livno 01:41:56.811 Zavrsio 160
4. 507 Dragan Peručić BK Konavle 01:42:39.686 Zavrsio 150
5. 509 Luka Volarević BK Metković 01:44:03.911 Zavrsio 140
6. 501 Goran Vučica BBK Faros* 01:48:56.865 Zavrsio 130
7. 503 Zoran Teur BK NoSTress* 01:49:25.992 Zavrsio 120
8. 502 Saša Nikić BBK Faros* 01:55:15.555 Zavrsio 110
9. 513 Vibor Kos Individual 02:00:30.285 Zavrsio 100
10. 520 Željko Kristić BK Marjan 02:02:46.528 Zavrsio 90
11. 510 Denis Cvjetković BBK Faros* 02:05:14.296 Zavrsio 80
12. 500 Srđa Uzelac BBK Faros* 02:11:30.749 Zavrsio 75
13. 512 Veljko Magdalenić BK Ciklus 02:14:08.878 Zavrsio 70
14. 508 Luka Jakovljević BK Macaklin 02:25:00.710 Zavrsio 65
15. 506 Vinko Rubinjoni BK Kairos 02:41:00.415 Zavrsio 60
504 Djura Tot BK Faust Vrančić - - DNF
516 Rino Smajo Individual - - DNF
517 Laslo Štanjo Individual - - DNF