Rekreativna MTB liga Dalmacije
Rekreativna MTB liga Dalmacije

7. kolo, XCO "Vučja staza"

RASPIS UTRKE

Prijavljeni vozaci (134)

Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Mjesto Startni broj Ime i Prezime Klub Vrijeme Status Bodovi
ZENE
1. 606 Karmen Škiljić BBK Pakoštane 00:44:59.000 Zavrsio 250
2. 604 Nikolina Samirić BK Aks 00:46:54.000 Zavrsio 200
3. 607 Maja Ena Ljuba BK Faust Vrančić 00:51:15.000 Zavrsio 160
4. 601 Tina Papić BK Kairos 00:56:30.000 Zavrsio 150
5. 600 Silvija Orlović BK Aks 00:57:52.000 Zavrsio 140
622 Rebecca Šurija BBK Orlov krug - - Prijavljen
U16
1. 23 Petar Bašić BK Kamešnica 00:40:45.000 Zavrsio 250
2. 22 Bruno Paškalin BK Fortica 00:41:10.000 Zavrsio 200
3. 6 Matija Orlović BK Aks 00:43:11.000 Zavrsio 160
4. 39 Josip Juras BK Fortica 00:45:56.000 Zavrsio 150
5. 35 Petar Bečko BK Kamešnica 00:47:52.000 Zavrsio 140
6. 36 Boris Laco BK Kamešnica 00:48:05.000 Zavrsio 130
7. 17 Luciano Brala BK Faust Vrančić 00:48:43.000 Zavrsio 120
8. 11 Vijeko Fantina BBK Orlov krug 00:49:00.000 Zavrsio 110
9. 46 Luka Bašić BK Kamešnica 00:49:58.000 Zavrsio 100
10. 47 Petar Katić BK Kamešnica 00:51:13.000 Zavrsio 90
11. 12 Nikola Nevistić BK Kairos 00:52:12.000 Zavrsio 80
12. 29 Marino Erstić BK Aks 00:54:10.000 Zavrsio 75
13. 34 Ante Klarić BBK Orlov krug 00:54:11.000 Zavrsio 70
14. 48 Karlo Brčić BK Kamešnica 00:56:50.000 Zavrsio 65
15. 16 Stipe Latin BBK Orlov krug 01:12:45.000 Zavrsio 60
1 Vice Baranović-Ivina BK Fortica - - DNS
45 Filip Markovina BK NoSTress* - - DNF
30 Roko Šurija BBK Orlov krug - - Prijavljen
16-20
1. 103 Filip Barać BK Kairos 01:08:40.000 Zavrsio 250
2. 109 Kristijan Budimir BK Fortica 01:10:52.000 Zavrsio 200
3. 115 Ivan Deronja BK Livno 01:18:34.000 Zavrsio 160
4. 107 Ivan Lalić BK Faust Vrančić 01:20:29.000 Zavrsio 150
5. 106 Tomislav Pušić BK Timun 01:36:09.000 Zavrsio 140
6. 105 Antonio Temmel BBK Pakoštane 01:36:10.000 Zavrsio 130
7. 117 Ljuban Gudelj BK Livno 01:36:19.000 Zavrsio 110
8. 123 Luka Vila BK Mostar 01:36:19.000 Zavrsio 120
9. 130 Stipe Bodač BK Kamešnica 01:43:56.000 Zavrsio 100
10. 108 Alen Liković BK Metković 01:49:39.000 Zavrsio 90
11. 104 David Bara BK Faust Vrančić 01:49:41.000 Zavrsio 80
12. 118 Matija Pavlović BBK Pakoštane 01:53:58.000 Zavrsio 75
112 Ivica Bašić BK Kamešnica - - DNF
128 Ivan Ivanušić BK Kamešnica - - DNF
127 Senad Prošić BK Cazin - - DNF
20-30
1. 234 Carlo Petković BBK Orlov krug 01:06:46.000 Zavrsio 250
2. 232 Haris Puškar BK Cazin 01:10:12.000 Zavrsio 200
3. 229 Ivan Radaković BK Faust Vrančić 01:11:17.000 Zavrsio 160
4. 225 Zvonimir Ćuk BK Adrion Oros 01:11:45.000 Zavrsio 150
5. 209 Stipe Palinić BK NoSTress* 01:12:01.000 Zavrsio 140
6. 231 Bernard Samardžić BK Kairos 01:13:06.000 Zavrsio 130
7. 208 Marko Pehar BK Adrion Oros 01:15:21.000 Zavrsio 120
8. 205 Leo Baleta BK Kairos 01:19:45.000 Zavrsio 110
9. 235 Ivan Cigić BK Široki 01:22:02.000 Zavrsio 100
10. 207 Davor Krezić BK NoSTress* 01:23:21.000 Zavrsio 90
11. 214 Frane Drpić BK Timun 01:24:54.000 Zavrsio 80
12. 258 Petar Bašić Šiško BK Kamešnica 01:27:49.000 Zavrsio 75
13. 220 Ivan Banović BK Konavle 01:30:00.000 Zavrsio 70
14. 204 Antonio Vidović BK Primošten 01:31:56.000 Zavrsio 65
15. 252 Marko Krvavac BK Metković 01:44:08.000 Zavrsio 60
16. 259 Vinko Kodžoma Individual 01:49:09.000 Zavrsio 55
224 Ante Soža BK Primošten - - DNF
228 Ivan Brčić BK Kamešnica - - DNF
260 Ivan Jadrijević Individual - - DNF
201 Ante Perica BK Aks - - DNF
30-40
1. 395 Tonko Juras BBK Orlov krug 01:08:00.000 Zavrsio 250
2. 361 Irvin Hušić BK Cazin 01:10:20.000 Zavrsio 200
3. 349 Dalibor Talajić BK Metković 01:10:30.000 Zavrsio 160
4. 382 Marin Pejdo BBK Orlov krug 01:11:04.000 Zavrsio 150
5. 336 Dženis Čanjevac BBK Orlov krug 01:11:08.000 Zavrsio 140
6. 3302 Jurica Fuštin BK Primošten 01:14:48.000 Zavrsio 130
7. 309 Nikola Svilan BK Kairos 01:16:10.000 Zavrsio 120
8. 327 Jurica Rakić BBK Orlov krug 01:16:13.000 Zavrsio 110
9. 3330 Goran Stijak Individual 01:16:50.000 Zavrsio 100
10. 332 Jure Škiljić BBK Pakoštane 01:17:21.000 Zavrsio 90
11. 312 Nikola Knežević BBK Orlov krug 01:18:44.000 Zavrsio 80
12. 359 Ante Šarlija BBK Orlov krug 01:18:48.000 Zavrsio 75
13. 307 Ante Marić BK Faust Vrančić 01:20:25.000 Zavrsio 70
14. 350 Goran Bošković BK Konavle 01:20:54.000 Zavrsio 65
15. 363 Roko Roca BBK Orlov krug 01:21:57.000 Zavrsio 60
16. 3311 Ivan Žanko BK Kamešnica 01:22:34.000 Zavrsio 55
17. 376 Antonio Ivas BBK Orlov krug 01:24:05.000 Zavrsio 50
18. 310 Mirko Božić BBK Faros* 01:27:25.000 Zavrsio 45
19. 328 Toni Odak BK Široki 01:28:31.000 Zavrsio 40
20. 3324 Jure Buljan Individual 01:31:05.000 Zavrsio 35
21. 3306 Goran Erceg BK Livno 01:34:14.000 Zavrsio 30
22. 369 Josip Đula BK Kamešnica 01:36:36.000 Zavrsio 25
23. 3307 Tomislav Petković Individual 01:37:16.000 Zavrsio 20
24. 3326 Nenad Prizmić BK Timun 01:37:44.000 Zavrsio 15
25. 3325 Nikola Kranjac Individual 01:39:15.000 Zavrsio 10
26. 3323 Hrvoje Pupačić Individual 01:39:21.000 Zavrsio
27. 372 Tomislav Bilać BK Aks 01:40:45.000 Zavrsio
28. 3328 Nikola Bašić BK Kamešnica 01:46:22.000 Zavrsio
29. 317 Jurica Drlje BK Adrion Oros 01:47:41.000 Zavrsio
323 Žarko Perković BK RideOverVis* - - DNF
311 Vladimir Budim BK Posedarje - - DNF
333 Antonijo Erceg BK Faust Vrančić - - DNF
362 Kristijan Grabić BBK Orlov krug - - DNF
305 Dario Orlović BK Aks - - Prijavljen
40-50
1. 472 Ivica Mesarić BBK Orlov krug 01:04:49.000 Zavrsio 250
2. 461 Jorgen Huybrechts BK Kairos 01:09:25.000 Zavrsio 200
3. 442 Ivica Cvitković BK Vlaji Sinj 01:11:22.000 Zavrsio 160
4. 447 Ivan Bašić BK Kamešnica 01:11:35.000 Zavrsio 150
5. 434 Antonio Barišić BBK Orlov krug 01:14:22.000 Zavrsio 140
6. 491 Rajko Novak Calcit Bike Team 01:14:32.000 Zavrsio 130
7. 470 Dragan Jelinčić BK Vlaji Sinj 01:17:05.000 Zavrsio 120
8. 416 Zlatko Spahija BBK Orlov krug 01:17:26.000 Zavrsio 110
9. 423 Dario Čondrić BK Konavle 01:21:35.000 Zavrsio 100
10. 487 Riccardo Kuhar Individual 01:24:50.000 Zavrsio 90
11. 443 Romeo Fantina Individual 01:26:31.000 Zavrsio 80
12. 436 Marin Perković BK Konavle 01:34:39.000 Zavrsio 75
13. 492 Matko Medak BK Metković 01:38:40.000 Zavrsio 70
14. 400 Mišel Krpeta BBK Pakoštane 01:56:05.000 Zavrsio 65
15. 486 Marko Barać BK Kairos 02:08:52.000 Zavrsio 60
16. 488 Pero Tomaš BK Timun 02:09:22.000 Zavrsio 55
419 Dragan Nevistić BK Kairos - - DNF
403 Stipe Baranović-Ivina BK Fortica - - DNF
445 Ivica Ivanović BBK Pakoštane - - DNF
432 Kristijan Friganović BK Adrion Oros - - DNF
476 Damir Drasković Individual - - DNF
422 Vjeko Juričin BBK Pakoštane - - DNF
489 Viktor Giljević BK Metković - - Prijavljen
413 Sandi Bajramagić BK NoSTress* - - Prijavljen
481 Goran Smolić BK Krka - Skradin - - Prijavljen
409 Joško Fržop BBK Orlov krug - - Prijavljen
448 Dražen Božić Individual - - Prijavljen
451 Gordan Periša BK Fortica - - Prijavljen
462 Eduard Botrić BK RideOverVis* - - Prijavljen
50+
1. 505 Ante Saratlija BBK Orlov krug 01:21:06.000 Zavrsio 250
2. 507 Dragan Peručić BK Konavle 01:22:55.000 Zavrsio 200
3. 501 Goran Vučica BBK Faros* 01:33:40.000 Zavrsio 160
4. 510 Denis Cvjetković BBK Faros* 01:40:27.000 Zavrsio 150
5. 502 Saša Nikić BBK Faros* 01:41:28.000 Zavrsio 140
6. 500 Srđa Uzelac BBK Faros* 01:45:17.000 Zavrsio 130
7. 513 Vibor Kos Individual 01:46:30.000 Zavrsio 120
8. 503 Zoran Teur BK NoSTress* 01:52:07.000 Zavrsio 110
9. 508 Luka Jakovljević BK Macaklin 02:05:48.000 Zavrsio 100
516 Rino Smajo Individual - - DNF
506 Vinko Rubinjoni BK Kairos - - DNF
509 Luka Volarević BK Metković - - Prijavljen