Rekreativna MTB liga Dalmacije
Rekreativna MTB liga Dalmacije

8. kolo, XCM "Stipe Čamber"

RASPIS UTRKE

Prijavljeni vozaci (117)

Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Na iducem startu placa dodatnih 10 kn.
Mjesto Startni broj Ime i Prezime Klub Vrijeme Status Bodovi
ZENE
1. 606 Karmen Škiljić BBK Pakoštane 01:08:45.259 Zavrsio 250
2. 601 Tina Papić BK Kairos 01:15:01.098 Zavrsio 200
3. 610 Jelena Barešić BBK Pakoštane 01:29:28.888 Zavrsio 160
632 Žaklina Horvatić Individual - - DSQ
604 Nikolina Samirić BK Aks - - DNF
U16
1. 6 Matija Orlović BK Aks 01:10:20.352 Zavrsio 250
2. 23 Petar Bašić BK Kamešnica 01:10:45.381 Zavrsio 200
3. 17 Luciano Brala BK Faust Vrančić 01:12:37.280 Zavrsio 160
4. 11 Vijeko Fantina BBK Orlov krug 01:12:48.993 Zavrsio 150
5. 49 Marino Grbac BK NoSTress* 01:13:32.410 Zavrsio 140
6. 45 Filip Markovina BK NoSTress* 01:15:00.556 Zavrsio 130
7. 46 Luka Bašić BK Kamešnica 01:28:20.033 Zavrsio 120
8. 36 Boris Laco BK Kamešnica 01:28:20.499 Zavrsio 110
9. 35 Petar Bečko BK Kamešnica 01:36:00.000 Zavrsio 100
34 Ante Klarić BBK Orlov krug - - Prijavljen
16-20
1. 103 Filip Barać BK Kairos 01:16:11.690 Zavrsio 250
2. 112 Ivica Bašić BK Kamešnica 01:23:56.174 Zavrsio 200
3. 107 Ivan Lalić BK Faust Vrančić 01:25:25.365 Zavrsio 160
4. 109 Kristijan Budimir BK Fortica 01:29:06.469 Zavrsio 150
5. 118 Matija Pavlović BBK Pakoštane 01:35:44.220 Zavrsio 140
6. 117 Ljuban Gudelj BK Livno 01:38:29.808 Zavrsio 130
7. 105 Antonio Temmel BBK Pakoštane 01:41:26.161 Zavrsio 120
8. 106 Tomislav Pušić BK Timun 01:43:30.342 Zavrsio 110
9. 130 Stipe Bodač BK Kamešnica 01:46:15.625 Zavrsio 100
10. 115 Ivan Deronja BK Livno 01:47:07.953 Zavrsio 90
11. 104 David Bara BK Faust Vrančić 01:48:40.236 Zavrsio 80
12. 127 Senad Prošić BK Cazin 01:59:43.444 Zavrsio 75
13. 131 Ivan Markota Individual 02:36:04.000 Zavrsio 70
108 Alen Liković BK Metković - - DNF
132 Patrik Bilic BK Ljubuški - - DNF
20-30
1. 212 Josip Toljan BBK Orlov krug 01:14:15.599 Zavrsio 250
2. 232 Haris Puškar BK Cazin 01:14:34.382 Zavrsio 200
3. 228 Ivan Brčić BK Kamešnica 01:15:48.644 Zavrsio 160
4. 229 Ivan Radaković BK Faust Vrančić 01:17:52.431 Zavrsio 150
5. 203 Roko Pavlinušić BK Kamešnica 01:17:53.183 Zavrsio 140
6. 209 Stipe Palinić BK NoSTress* 01:18:52.407 Zavrsio 130
7. 207 Davor Krezić BK NoSTress* 01:23:44.651 Zavrsio 120
8. 235 Ivan Cigić BK Široki 01:24:10.434 Zavrsio 110
9. 250 Filip Bolanča BK Primošten 01:30:21.104 Zavrsio 100
10. 252 Marko Krvavac BK Metković 01:37:23.315 Zavrsio 90
11. 206 Tino Bašić BK Kamešnica 01:56:13.529 Zavrsio 80
208 Marko Pehar BK Adrion Oros - - DNF
262 Dzenan Ramic BK Puls Sarajevo - - Prijavljen
214 Frane Drpić BK Timun - - Prijavljen
253 Benjamin Mahić Trek Team Sarajevo - - Prijavljen
260 Ivan Jadrijević Individual - - Prijavljen
30-40
1. 382 Marin Pejdo BBK Orlov krug 01:12:32.905 Zavrsio 250
2. 349 Dalibor Talajić BK Metković 01:14:55.447 Zavrsio 200
3. 361 Irvin Hušić BK Cazin 01:16:23.598 Zavrsio 160
4. 3329 Tomislav Barešić BBK Orlov krug 01:16:53.401 Zavrsio 150
5. 3330 Goran Stijak Individual 01:18:56.101 Zavrsio 140
6. 350 Goran Bošković BK Konavle 01:19:14.467 Zavrsio 130
7. 309 Nikola Svilan BK Kairos 01:19:55.101 Zavrsio 120
8. 312 Nikola Knežević BBK Orlov krug 01:24:19.549 Zavrsio 110
9. 325 Ivan Kurtov BBK Pakoštane 01:24:31.217 Zavrsio 100
10. 307 Ante Marić BK Faust Vrančić 01:25:36.726 Zavrsio 90
11. 332 Jure Škiljić BBK Pakoštane 01:25:56.000 Zavrsio 80
12. 310 Mirko Božić BBK Faros* 01:29:55.180 Zavrsio 75
13. 315 Toni Zorić BK Mostar 01:31:55.158 Zavrsio 70
14. 308 Tomislav Staničić Dinarske staze 01:37:46.996 Zavrsio 65
15. 372 Tomislav Bilać BK Aks 01:38:55.878 Zavrsio 60
16. 3307 Tomislav Petković Individual 01:40:38.459 Zavrsio 55
17. 394 Ivo Hanzijer BK Konavle 01:40:56.167 Zavrsio 50
18. 3315 Stipe Milišić BK Konavle 01:41:15.046 Zavrsio 45
19. 3334 Božidar Strihić Individual 01:42:24.970 Zavrsio 40
20. 369 Josip Đula BK Kamešnica 01:42:53.203 Zavrsio 35
21. 330 Ivan Matković BK Široki 01:45:31.536 Zavrsio 30
22. 317 Jurica Drlje BK Adrion Oros 01:51:59.124 Zavrsio 25
23. 351 Andreas Dominiković BK Metković 01:53:16.707 Zavrsio 20
24. 3332 Ante Raić BK Metković 01:58:05.263 Zavrsio 15
25. 339 Fabijan Miš BK Faust Vrančić 01:58:16.579 Zavrsio 10
26. 3336 Hrvoje Fortunato Individual 02:04:15.000 Zavrsio
27. 3331 Mario Tepeš Individual 02:04:36.096 Zavrsio
28. 3301 Marijan Šiljeg BK Adrion Oros 02:04:36.559 Zavrsio
29. 304 Blaž Nižić BK Primošten 02:06:18.664 Zavrsio
30. 3333 Adnan Abdagić Individual 02:19:33.078 Zavrsio
31. 3335 Andrej Ćurčić Individual 02:22:57.026 Zavrsio
333 Antonijo Erceg BK Faust Vrančić - - DNS
323 Žarko Perković BK RideOverVis* - - DNF
3305 Andrija Lončar Individual - - DNF
3311 Ivan Žanko BK Kamešnica - - DNF
3303 Nikša Ćurčin BBK Faros* - - Prijavljen
363 Roko Roca BBK Orlov krug - - Prijavljen
3306 Goran Erceg BK Livno - - Prijavljen
319 Melvin Barešić BBK Pakoštane - - Prijavljen
3316 Kenan Bajrić Trek Team Sarajevo - - Prijavljen
40-50
1. 472 Ivica Mesarić BBK Orlov krug 01:12:31.704 Zavrsio 250
2. 434 Antonio Barišić BBK Orlov krug 01:18:38.082 Zavrsio 200
3. 447 Ivan Bašić BK Kamešnica 01:20:56.187 Zavrsio 160
4. 423 Dario Čondrić BK Konavle 01:21:29.559 Zavrsio 150
5. 416 Zlatko Spahija BBK Orlov krug 01:22:16.957 Zavrsio 140
6. 487 Riccardo Kuhar Individual 01:27:09.739 Zavrsio 130
7. 443 Romeo Fantina Individual 01:28:12.221 Zavrsio 120
8. 422 Vjeko Juričin BBK Pakoštane 01:34:24.092 Zavrsio 110
9. 436 Marin Perković BK Konavle 01:37:56.836 Zavrsio 100
10. 414 Tomislav Zrilić BBK Pakoštane 01:40:33.783 Zavrsio 90
11. 489 Viktor Giljević BK Metković 01:45:19.953 Zavrsio 80
12. 494 Tino Ćelić Individual 01:53:04.516 Zavrsio 75
13. 486 Marko Barać BK Kairos 02:00:45.335 Zavrsio 70
14. 415 Ivan Ursić BK Makarska 02:21:57.243 Zavrsio 65
15. 488 Pero Tomaš BK Timun 02:22:37.440 Zavrsio 60
16. 492 Matko Medak BK Metković 02:23:44.872 Zavrsio 55
17. 476 Damir Drasković Individual 02:24:37.530 Zavrsio 50
493 Ante Kozina BK Ljubuški - - DNF
459 Marinko Lupi BK Timun - - Prijavljen
50+
1. 505 Ante Saratlija BBK Orlov krug 01:23:45.315 Zavrsio 250
2. 509 Luka Volarević BK Metković 01:25:58.007 Zavrsio 200
3. 503 Zoran Teur BK NoSTress* 01:37:46.592 Zavrsio 160
4. 510 Denis Cvjetković BBK Faros* 01:38:05.757 Zavrsio 150
5. 501 Goran Vučica BBK Faros* 01:39:43.971 Zavrsio 140
6. 500 Srđa Uzelac BBK Faros* 01:47:16.617 Zavrsio 130
7. 502 Saša Nikić BBK Faros* 01:49:00.345 Zavrsio 120
8. 526 Mirsad Čizmić BK Cazin 01:50:08.224 Zavrsio 110
9. 513 Vibor Kos Individual 01:50:27.575 Zavrsio 100
10. 525 Ivan Čotič BK Metković 02:07:16.681 Zavrsio 90
11. 508 Luka Jakovljević BK Macaklin 02:17:50.579 Zavrsio 80
12. 516 Rino Smajo Individual 02:36:03.000 Zavrsio 75